Як визначити свій стиль життя. Як я змінила свій стиль.

Більшість людей все життя шукає себе. Іноді все стабільно і впорядковано, і людині не потрібно, та й не хочеться що-небудь міняти. А іноді людина потрапляє в стан невизначеності, коли хочеться змінити свою повсякденність. Тоді він замислюється про те, як визначити свій стиль життя, як змінити свої зразки поведінки.
Інструкція
1
По-перше, у різних людей різна потреба в новизні: хтось жадає революційних змін кожну хвилину свого життя, хтось живе, як людина у футлярі. Але правило єдине для всіх - зміни в способі життя не повинні бути занадто вже різкими, інакше ви ризикуєте заплутатися в тих повсякденних справах, при виконанні яких ви раніше навіть не замислювалися. Тому якщо ви захотіли змінити якісь звички, постарайтеся проводити по-новому не більше 25% часу неспання.
2
По-друге, поставте цілі, яких ви хочете досягти в результаті формування свого стилю життя. До речі, стиль життя не буде повністю унікальним. Потрібно пошукати зразки серед свого оточення, яке вам симпатично. Можете запозичити звички знаменитостей, але краще почитати хороші книги з особистісного росту, наприклад, психолога Миколи Козлова, і міняти свою поведінку направлено, слідуючи перевіреним тисячами людей методиками.
3
По-третє, стиль життя, який ви збираєтеся формувати, повинен підходити вам і бути комфортним. Люди навіть не замислюються, яку владу над ними мають звички. Якщо регулярно змушувати себе робити щось, що суперечить потребам без важливої мети, ви тільки наживете внутрішній конфлікт і будете постійно незадоволені собою. Якщо ви людина емоційна, краще не змушувати себе кожен раз підраховувати точну суму купленого в магазині товару. Якщо ви, навпаки, людина сухий і раціональний, не потрібно прагнути проявляти співчуття до всіх підряд і робити чуйність основною вимогою до себе.
4
По-четверте, обговоріть формування свого нового стилю життя з близькими, вони можуть допомогти вам знайти слабкі місця і надати підтримку, коли вас залишать сили боротися. Якщо ви не знаходите в собі сил продовжувати здорове харчування, хороша подруга нагадає вам про ваші ідеалах і вчасно надихне. Шукайте допомоги - і ви її обов'язково отримаєте!
У молодості мало хто замислюється над стилем життя . Підлітки діляться на групи за інтересами - хтось слухає рок, хтось попсу, інші займаються спортом, треті люблять комп'ютери. Але, досягнувши певного віку, практично кожна людина вирішує, як йому було б жити цікавіше або простіше, і що потрібно для цього зробити.
Інструкція
1
Щоб вибрати стиль життя , відштовхуйтеся від власних захоплень. Найщасливіші люди ті, у яких робота є одночасно і хобі. Тоді ви будете займатися улюбленою справою і отримувати за це гроші. Крім того, якщо робота улюблена, і в неї вкладаєш душу, це не залишається непоміченим. Начальство з задоволенням підвищує вас на посаді, бізнес зростає, напрям діяльності активно розвивається.
2
Крім власних побажань, зверніть увагу на інтереси оточуючих. Бути абсолютно вільним при виборі стилю життя можна, лише перебуваючи в хатинці в лісовій глушині, в тисячі кілометрів від цивілізації. Якщо ж у вас є сім'я, не приймати її до уваги не можна. Якщо ви хочете вести нічний спосіб життя , відвідувати клуби, тусуватися, зробіть так, щоб ваш розпорядок дня і ночі не заважав іншим мешканцям квартири і не викликав у них негативних емоцій. Будьте відповідальні і дотримуйтесь правил поведінки в суспільстві.
3
Не варто відразу зупинятися на одному стилі життя . Розгляньте кілька варіантів і напрямків діяльності. Замість роботи в офісі спробуйте часткову зайнятість або фріланс. Якщо не вдається отримати задоволення від роботи бухгалтера, підіть на курси, що навчають творчих професій - дизайну, моделюванню і т.д. Постарайтеся знайти саме те, до чого лежить душа.
4
Багато жінок, опинившись вдома з маленькими дітьми, втрачають усвідомлення власної значущості, щодоби проживаючи «день бабака». Тут доведеться змінити стиль життя , зрозуміти, що вести себе як раніше поки не вийде. Малюки потребують постійної уваги. Але не варто впадати у відчай. Розробіть графік, так вам буде набагато простіше. Привчивши малюка до режиму, ви виділите час для власних потреб. Зможете знайти підробіток в інтернеті, щоб знову відчути себе корисною суспільству. Сходити в салон краси, щоб завжди подобатися чоловікові і т.д. Головне - не варто махати на себе рукою і списувати все на народження дитини. Тоді з'явиться додатковий стимул, і ви все зможете і встигнете.