Як вибрати шкіряні жіночі рукавички.

Шкіряні жіночі рукавички виконують дві функції: захищають руки своєї господині від холоду і підкреслюють її неповторний стиль. Саме тому дуже важливо вибрати шкіряні жіночі рукавички правильно.
Інструкція
1
Віддайте перевагу рукавичок, виготовленим з натуральних матеріалів. Найчастіше цей жіночий аксесуар виконаний з свинячий, телячої, козячої або овечої шкіри (Шеврет). Найкрасивішими і елегантними є жіночі рукавички з Шеврет, але гріють вони набагато гірше інших видів шкіри і тому мають порівняно невисоку ціну. Козяча і теляча шкіра - більш дорогі матеріали.
2
Визначити виготовлені жіночі рукавички з натуральної шкіри або шкірозамінника дуже легко. Для цього подивіться на зрізи вироби. У натуральних рукавичок вони мають ворсисту поверхню, а на зрізах рукавичок зі шкірозамінника видніються нитки.
3
Найбільшою деформації під час шкарпетки шкіряних рукавичок піддається область між великим і вказівним пальцем. Тому переконайтеся в тому, що шов в цьому місці у сподобалася вам пари рукавичок не містить дрібних тріщин і дірочок.
4
Обов'язково перевірте всі шви шкіряних рукавичок. Всі рядки повинні бути рівними, без пропусків. Перевірте наявність строчки і на підкладці. Якщо її немає, підкладка приклеєна, а значить, швидко відвалиться.
5
Віддайте перевагу шкіряним рукавичок з натуральної підкладкою з невеликим додаванням синтетики. Такі моделі, як правило, краще пропускають повітря і вбирають вологу. Зверніть увагу і на шви підкладки. Вони повинні бути рівними і м'якими. Товсті і нерівні шви будуть натирати ваші руки, створюючи при цьому великий дискомфорт.
6
Всі деталі вибраних вами рукавичок повинні бути однаковими за гладкості і щільності. У дешевих моделях, як правило, шматочки шкіри між пальцями тонкі і зморшкуваті, а тому дуже швидко розтягуються і рвуться.
7
При виборі жіночих шкіряних рукавичок дуже важливо не помилитися з їх розміром. Тому перш ніж придбати вподобані вам рукавички, обов'язково приміряйте їх. Переконайтеся в тому, що вони добре сидять на ваших руках, не тиснуть і не здаються вам занадто широкими. Ніколи не купуйте шкіряні рукавички з надією розносити їх.
8
Не забувайте, що шкіряні рукавички обов'язково повинні вписуватися в загальний стиль вашого гардеробу. Найчастіше жінки вибирають цей аксесуар під головний убір, взуття або сумочку.