Як підібрати відповідний гель для вмивання.

Щоденне очищення шкіри - один з головних способів забезпечення її краси і здоров'я. Обполоснути обличчя водою недостатньо - вона не здатна змити забруднення, мило занадто сушить ніжну шкіру обличчя. Як бути? Вмиватися за допомогою універсального засобу - гелю.
Інструкція
1
Визначте тип своєї шкіри. Врахуйте, що в холодну пору року він може змінитися - нормальна шкіра стане більш сухою, а жирна почне реагувати на умивання подібно чутливою. Інформацію про те, для якого типу призначений той чи інший гель, шукайте на його етикетці.
2
Сухій шкірі підійде гель-мус - це найбільш м'яке засіб з усіх, представлених в цій групі. Він делікатно прибирає забруднення і навіть змиває макіяж. Призначений для щоденного вмивання вранці і ввечері. Нормальну і чутливу шкіру можна очищати м'якими миючими речовинами. Спробуйте засіб на основі мильного кореня. Воно пом'якшує воду і не подразнює шкіру.
3
Для глибокого очищення знадобиться гель-скраб. Він може бути різним - інтенсивність дії залежить від кількості скрабящіх частинок. Якщо їх мало, дія гелю буде дуже ніжним, швидше, поліруючим, ніж миючим. Такий засіб підійде для щовечірньою очищення шкіри. Засіб з великою кількістю абразиву призначене для більш інтенсивної обробки шкіри - його не слід застосовувати частіше одного разу на тиждень. Шкірі, схильної до куперозу або подразнень гель-скраб не підходить.
4
Уважно прочитайте етикетку. Там перераховані всі інгредієнти, що входять до складу продукту. Якщо деякі корисні добавки вказані в кінці списку, їх відсоток у складі мінімальний. Особливу увагу зверніть на перші два пункти - це основні складові кошти. Бажано, щоб в склад не входили парабени - найчастіше ця інформація виноситься в окремий рядок. З анотації ви дізнаєтеся, тестувався чи продукт на тварин, чи піддається тара подальшій переробці, чи отримало засіб міжнародну сертифікацію як органічне.
5
Відкрийте флакон і понюхайте вміст. Запах повинен вам подобатися, інакше щоденне умивання перетвориться на неприємну процедуру. Не купуйте засіб із занадто сильною отдушкой - воно може викликати подразнення шкіри та слизової очей.
6
Оцініть зручність флакона. Він не повинен бути занадто громіздким і жорстким - з такої тари буде важко добути вміст. Найпростіше користуватися гелем з дозатором. А ось тюбики з кришкою, що відкручується можуть підвести, коли ви спробуєте відкрити їх мокрими руками. Якщо ви купуєте засіб на пробу, виберіть міні-флакон - можливо, цей продукт вам не підійде. Купуючи перевірений гель, зупиніться на великій упаковці - в перерахунку на мілілітри вона обійдеться вам істотно дешевше.
7
Якщо в магазині представлені тестери, обов'язково скористайтеся ними. Ви зможете оцінити кількість піни, потерши краплю кошти між пальцями. Уточніть у консультанта, чи немає в наявності пробників вподобаного вам продукту. Якщо вони є, захопіть пакетик додому - ви зможете випробувати його в домашніх умовах і зрозуміти, чи підходить цей гель для вашої шкіри чи ні.