Як перенаправити порт.

Перенаправлення портів використовується більшістю програм під платформою Windows для забезпечення з'єднання через безпечні порти. Кожна з таких утиліт використовує з'єднання TCP/IP, що саме по собі не є безпечним рішенням.
Вам знадобиться
  • - роутер D-Link DIR-320;
  • - програмне забезпечення Flylink DC ++.
Інструкція
1
Для виконання перенаправлення портів можливо застосовувати не тільки утиліту від Flylink, але і будь-який інший DC ++ клієнт. Щоб скачати саме цей клієнт необхідно перейти за адресою http://www.flylinkdc.ru і вибрати посилання для скачування. Якщо ваша система 32-хразрядная, скористайтеся версією х86, в іншому випадку натисніть посилання з індексом х64.
2
Після установки цієї програми ярлики на запуск можна знайти на робочому столі. Двічі клацніть по недавно з'явилася іконці, перед вами з'явиться головне вікно програми. Натисніть верхнє меню «Файл» і виберіть пункт «Налаштування» або натисніть клавіші Ctrl + O.
3
У вікні «Налаштування програми» зверніть увагу на блок посилань - це вкладки розділів. Клацніть мишкою по посиланню «Налаштування з'єднання». У правій частині вікна відобразяться всі доступні настройки для цього розділу.
4
Перейдіть до блоку «Налаштування входять значень» і виберіть опцію «Брандмауер з ручним перенаправленням портів». У порожніх полях TCP і UDP необхідно вказати свої значення, які будуть понад 9-10 тисяч одиниць. Наприклад, TCP = 20003, а UDP = 30584. Варто відзначити, що обидва значення можуть мати однакові показники (все залежить від вашого провайдера).
5
Потім в порожньому полі «Зовнішній/WAN IP» необхідно вписати IP-адресу, надану провайдером (див. Договір на надання послуг). Тепер натисніть на кнопку «ОК», щоб закрити вікно налаштувань клієнта.
6
Відкрийте браузер і в адресному рядку введіть 192.168.1.1. У діалоговому вікні, введіть логін і пароль admin (малими літерами).
7
Перейдіть до розділу SETUP і виберіть пункт LAN Setup. У блоці DHCP Reservation необхідно вказати IP-адресу, виділений вам провайдером (значення, вказане в полі «Зовнішній/WAN IP»). Збережіть налаштування і перезавантажте модем.