Як розібрати веб-камеру.

Розбирання веб-камери - досить трудомісткий процес, який в більшості випадків закінчується поломкою пристрої навіть при наявності досвіду роботи з оптичними приладами. Тут важливо мати потрібні інструменти і обов'язково підготувати належним чином робочу поверхню. Розбираючи пристрою в домашніх умовах при відсутності спеціального обладнання, ні в якому разі не чіпайте камерну її частину.
Вам знадобиться
  • - маленька хрестова викрутка;
  • - плоска викрутка;
  • - невеликий гачок для в'язання.
Інструкція
1
Від'єднайте веб-камеру від комп'ютера. Вивчіть її корпус на предмет наявності кріплень. Найкраще попередньо дізнатися в інтернеті, чи використовувався при складанні вашої моделі спеціальний клей. Також перевірте підставку камери, в деяких моделях нижня її частина від'єднується від основного пристрою, відкриваючи доступ до кріплень. Вони можуть знаходитися і по периметру корпусу, а можуть і ховатися за спеціальними заглушками. У будь-якому випадку, якщо у вас є така можливість, скачайте спеціальне керівництво стосовно вашої моделі пристрою, або хоча б однієї з веб-камер вашого виробника.
2
Відкрутіть всі наявні елементи кріплення. Подденьте корпус веб-камери за допомогою плоскої викрутки, а у випадку, якщо пристрій зроблено з твердого пластика, краще використовуйте пластикову карту. Від'єднайте частині корпусу і за допомогою невеликого в'язального гачка або іншого тонкого предмета піддіньте механічні кнопки, щоб дістати їх з панелі. Ні в якому разі не відключайте їх і не смикайте за дроти їх з'єднання з мікросхемою, оскільки ви можете їх зламати.
3
Виконайте від'єднання всіх видимих внутрішніх елементів, але не доходячи до розбирання самої камерної частини. Це слід виконувати тільки в певних умовах і з використанням спеціального обладнання. Будьте гранично акуратні і не втрачайте складових частин, оскільки заміну для них вам, швидше за все, вже не знайти. При розбиранні веб-камери буде не зайвим почистити її корпус від скопилася пилу, якщо така є.
4
Протріть безворсовой тканиною передню панель пристрою і об'єктив. Ви можете використовувати для цього спеціальну рідину для очищення РК-моніторів від розлучень. Збірку пристрою виконуйте в зворотному порядку.
Корисна порада
Не розбирайте подібні пристрої без особливої необхідності.