Як прошити пральну машину. прошивка пральних машин.

Найчастіше зміна прошивки автоматичної пральної машини призначається лише при виході з ладу модуля пам'яті, що відбувається вкрай рідко. Сам процес прошивки нескладний і не відніме великої кількості часу, але є ризик зіпсувати модуль пам'яті.
Вам знадобиться
  • - пральна машина;
  • - програматор.
Інструкція
1
Перш за все варто поставити перед собою питання, чи дійсно потрібна перезапис машинного сектора пам'яті? Найчастіше проблема криється не в несправності модуля пам'яті, на то є інші причини та рішення, відповідно, будуть абсолютно іншими.
2
Якщо ви все-таки вирішили прошивати модуль, не забувайте, що для кожної пральної машини дана операція виконується по-різному. Найчастіше все залежить від марки і моделі обладнання, яке встановлено у вас вдома. Версія прошивки також відіграє не останню роль. Найбільш оптимальний варіант - виконання операції прошивки через спеціальні гнізда (рознімання), які є не у кожної моделі.
3
Якщо таких роз'ємів немає, операція значно ускладнюється, т.к. останнім часом спостерігається тенденція вбудовування модуля пам'яті в процесор пральної машини. Таким чином, ремонт на даному етапі можливий тільки в сервісному центрі, що, швидше за все, буде коштувати значно дорожче. Для виконання прошивки пам'яті через процесор необхідно мати спеціальне обладнання, яке коштує чималих грошей.
4
Тепер вам необхідно відкрити інструкцію з експлуатації, в якій зазвичай розміщується схема підключення внутрішніх блоків. Якщо схематичних малюнків вами не було виявлено, їх можна пошукати на офіційних сайтах. Для цього у вікні пошуку (як правило, правий верхній кут) потрібно ввести модель машини і натиснути клавішу Enter. Серед результатів пошуку виберіть свою пральну машину і перейдіть до розділу «Скачати» (Download).
5
Можна потрібно знайти інструкцію (Manual) і завантажити її, натиснувши відповідне посилання. Скачаний файл відкриється через програму для читання електронних книг (Adobe Reader або Foxit PDF Reader).
6
Обесточьте пральну машину і приступите до розбирання зовнішнього корпусу. Скориставшись схемою з електронного документа, знайдіть планку пам'яті і спробуйте її розпаяти за допомогою паяльника з тонким жалом.
7
Витягнутий модуль прикріплюється до программатору, який спочатку зчитує дані, а потім проводить прошивку. Для установки нової версії прошивки необхідно з того ж сайту скачати відповідні файли.
8
Після завершення операції прошивки залишилося впаяти схему на колишнє місце і зібрати корпус пральної машини.