Як зберігати фото в інтернеті.

Напевно ви вже стикалися з ситуацією, при якій відбувається збій у роботі жорсткого диска. Найбільшою проблемою в цьому випадку може бути втрата важливої інформації, наприклад, сімейних фотографій. Якщо ви дублювали фото на знімні носії - це добре, але вони теж з часом підводять господаря.
Інструкція
1
Кращим рішенням для збереження своїх цифрових фотоколекцій може стати використання сервісу Picasa від компанії Google. Вам необхідно зареєструватися на сайті компанії Google, тобто завести електронну пошту. В обмін на це ви отримаєте доступ до десятків корисних сервісів, включаючи соціальну мережу Google+ і сервіс довічного (безкоштовного) зберігання Picasa.
2
Після підтвердження реєстрації ви отримаєте на свій новий електронну адресу повідомлення зі списком всіх можливостей нових сервісів. Створювати свій профіль в Picasa немає сенсу, тому для всіх сервісів використовується єдина обліковий запис. Перейдіть за наступним посиланням https://picasaweb.google.com і введіть особисті дані, зазначені під час реєстрації.
3
На сторінці профілю створіть новий фотоальбом, в який можна буде завантажити велику кількість фотографій. Для цього натисніть кнопку «Завантажити» у верхній панелі з вкладками. На завантажившись сторінці змініть значення поля «Альбом:», за замовчуванням це значення = поточній даті, наприклад, 12 грудня 2012
4
Альбом буде створено після додавання в нього фотографій. Щоб виконати цю дію, натисніть кнопку «Виберіть файли на комп'ютері», яка знаходиться посередині відкритого вікна. У вікні вибору файлів необхідно виділити потрібні файли і натиснути кнопку «Відкрити».
5
Через деякий час всі зображення будуть завантажені у щойно створений каталог. Натисніть кнопку «ОК», щоб закрити форму додавання фотографій. Для перегляду завантажених зображень необхідно натиснути вкладку «Мої фотографії» і вибрати новий альбом. За замовчуванням новий каталог закритий для перегляду стороннім користувачам.
6
Щоб відкрити загальний доступ і дати можливість іншим користувачам переглядати картинки з цієї папки, необхідно відкрити альбом і в меню «Дії» вибрати пункт «Властивості». У вікні, перейдіть до блоку «Відображення» і виберіть опцію «Для всіх в Інтернеті». Потім натисніть кнопку «Зберегти зміни».