Як виробити силу.

Сила волі - головна зброя людини перед оточуючими. Людина, що володіє такою силою, з легкістю може впоратися з усіма труднощами життя. Силу волі треба не лише постійно розвивати, а й стимулювати. Існує декілька порад, які допоможуть вам з цим впоратися.
Інструкція
1
Хороший спосіб виробити силу волі - це почати займатися спортом. Причому, робити це потрібно систематично. Ваше захоплення не повинно бути «для галочки». Домагайтеся результатів. Ставте собі мету і намагайтеся її досягти. Починайте з поступових навантажень, не варто з самого початку виконувати непосильні обсяги роботи, це тільки погіршить становище. Ви розчаруєтеся в своїх здібностях і не зможете виробити силу волі. Наприклад, поставте собі мету пробігти 10 кіл по стадіону, але з часом збільшуйте кількість кіл.
2
У кожної людини є друге внутрішнє я, яке заважає йому викладатися на повну котушку. Наприклад, вранці, коли дзвонить будильник, це саме «я» завжди говорить вам про те, що ви можете ще поспати, або купити пачку сигарет, коли збираєтеся кинути курити. Від цього потрібно позбавлятися. Хороший спосіб, це робити те, що ви не хочете, наприклад, так само вставати вранці, або братися за якесь клопітка справа.
3
Займіться улюбленою справою. Тобто знайдіть собі таке заняття, яке вам дійсно подобається, і довелося по душі. Таким чином, ви будете почувати відповідальність і поступово виробляйте силу волі. Цей спосіб хороший тим, що ви витратите мінімум зусиль, і отримаєте максимум задоволення, оскільки будете зайняті тим, що любите.
Корисна порада
Домагайтеся результативності ваших дій.