Як відрегулювати карбюратор на Оке. Як налаштувати клапана на оці.

Після тривалої експлуатації транспортного засобу багато деталей зношуються. Разом з ними страждає якість карбюратора, після чого на холостих обертах він може глухнути. Це означає, що пора його відрегулювати.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - гайковий ключ.
Інструкція
1
Встановіть на колінчастому валу мінімальну частоту оборотів. Щоб встановити максимальну частоту гвинта якості суміші, потрібно повернути його в різні боки, проте не змінювати розташування дросельної заслінки.
2
Прогрейте двигун автомобіля, так як тільки за таких умов можна проводити регулювання карбюратора. Після цього за допомогою першого гвинта обмежте закриття дросельної колонки. Дана дія допоможе зафіксувати положення відкритою заслінки автомобіля в потрібній (первинної) камері карбюратора. Другим гвинтом зробіть регулювання якості суміші палива. Це значить, що, викручуючи його, ви тим самим збільшите в парах паливної системи утримання бензину і отримаєте збагачену суміш. Якщо ж ви будете закручувати його всередину, суміш буде збіднюватися.
3
Не забудьте повернути до відмови гвинт якості суміші, а гвинт кількості суміші потрібно вкрутити на два обороту.
4
Приступите безпосередньо до регулювання карбюратора, щоб забезпечити стійку роботу двигуна «Оки» на холостих обертах. Робіть це тільки після того, як розберетеся з розташованими внизу карбюратора гвинтами. Знайдіть те місце розташування гвинтів регулювання, яке є правильним (забезпечить необхідну якість і кількість суміші). Плавна і економічна робота буде досягнута саме при цьому положенні.
5
Поверніть перший гвинт вліво, а потім вправо, щоб частота обертання колінчастого вала двигуна була налаштована на мінімальні обороти. Виконайте те ж саме з другим гвинтом, щоб встановити максимальні обороти двигуна.
6
Завершіть регулювання карбюратора «Оки» наступним чином. Перший гвинт встановіть на частоту обертання 600-700 оборотів в хвилину, а педаллю збільште їх до 4000. Після цього дії двигун повинен добре працювати на холостих обертах.
Корисна порада
Обов'язково дотримуйте вимоги інструкції по експлуатації, щоб не погіршити стан вашого карбюратора.