Як збільшити кількість підключень.

При використанні спеціального обладнання можна підключити до інтернету велика кількість пристроїв, уклавши всього один договір з провайдером. На жаль, в деяких ситуаціях доводиться встановлювати і налаштовувати відразу кілька мережевих апаратів.
Вам знадобиться
  • - мережевий концентратор;
  • - маршрутизатор.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно підключити велику кількість комп'ютерів до єдиної лінії, то використовуйте поєднання маршрутизатора і мережевого концентратора. Якщо в налаштованому маршрутизаторе зайняті всі порти Ethernet (LAN), і вам необхідно підключити ще кілька пристроїв, то придбайте концентратор (світч) і з'єднайте його з іншим мережевим пристроєм.
2
Для цього відключіть один комп'ютер від маршрутизатора. Підключіть до звільнився LAN-порту мережевий кабель. Інший його кінець з'єднайте з потрібним каналом концентратора. Якщо ви використовуєте свитч з ненастраіваемимі портами, то використовуйте будь-який доступний канал LAN.
3
Підключіть всі необхідні комп'ютери до мережного концентратора. Тепер приступите до налаштування параметрів роботи нових пристроїв. На відміну від маршрутизатора, свитч не володіє функціями роздачі IP-адрес і синхронізації роботи мережевих комп'ютерів. Якщо ви використовуєте функцію DHCP в маршрутизаторі, то переконаєтеся в тому, що в комп'ютерів включений параметр «Отримати IP-адресу автоматично».
4
Якщо ж ви віддаєте перевагу використовувати статичні IP-адреси, то задайте їх значення для кожного мережевого комп'ютера. Тому всі вони належать до єдиної локальної мережі, розумніше використовувати схожі IP, наприклад, 131.131.131.Х.
5
Якщо вам потрібно збільшити кількість підключень при роботі з однопортовая DSL-модемом, то використовуйте додатковий маршрутизатор. З'єднайте за допомогою мережевого кабелю порт Ethernet модема з каналом WAN (Internet) маршрутизатора. Налаштуйте належним чином другий пристрій і підключіть до нього комп'ютери. Даний метод також застосуємо в тому випадку, коли вам необхідно підключити мобільні комп'ютери до інтернету, розташовуючи DSL-модемом і Wi-Fi роутером.
Для створення великих локальних мереж і забезпечення доступу до інтернету все пристроям, які входять до її складу, рекомендують використовувати маршрутизатори . У деяких користувачів виникають труднощі при розширенні подібної мережі.
Вам знадобиться
  • - мережевий концентратор.
Інструкція
1
У тому випадку, якщо вам потрібно підключити декілька нових комп'ютерів, ноутбуків або принтерів до маршрутизатора, у якого зайняті всі порти Ethernet (LAN), немає сенсу купувати аналогічне обладнання з великою кількістю каналів. Краще придбайте мережевий концентратор.
2
В даному випадку вам підійде мережевий концентратор з ненастраіваемимі портами, бо стоїть він дешевше, а зайві функції вам просто ні до чого. Встановіть цей пристрій в потрібному місці і підключіть його до електромережі.
3
Вимкніть один комп'ютер від маршрутизатора. Це необхідно для вивільнення порту, до якого буде підключений мережевий концентратор. З'єднайте обидва мережевих пристрою за допомогою кручений пари.
4
З'єднайте відключений від маршрутизатора комп'ютер з мережевим концентратором. До цього ж пристрою підключіть інші комп'ютери, ноутбуки або принтери. Подальша настройка залежить від параметрів вашої локальної мережі.
5
У тому випадку, якщо в настройках маршрутизатора включена функція DHCP, то просто скиньте параметри мережевих адаптерів нових комп'ютерів. Відкрийте список існуючих мережних підключень. Виберіть потрібну мережеву карту. Перейдіть до властивостей протоколу TCP/IP. Активуйте наступні два пункти: «Отримати IP-адресу автоматично» і «Отримати адресу DNS-сервера автоматично». Збережіть налаштування.
6
Якщо ж до одного з комп'ютерів буде підключений принтер або МФУ, то рекомендують задати цього ПК статичний адресу. У такому випадку активуйте пункт «Використовувати наступний IP-адреса» і задайте значення постійного IP. Природно, в даному випадку вам потрібно прописати в поля «Основний шлюз» і «DNS-сервер» IP-адресу маршрутизатора. В іншому випадку у обраного комп'ютера можуть виникнути проблеми з доступом до інтернету.