Як краще розташовувати дзеркала в кімнаті.

Дзеркала - незамінні предмети інтер'єру в кожному будинку. Їх присутність необхідна в передпокої, де ми оглядаємо себе перед виходом на вулицю, у вітальні і ванній кімнаті. Щоб дзеркальна поверхня прикрашала інтер'єр і поєднувалася зі стилем оформлення, її слід правильно розташувати в кімнаті.
Інструкція
1
Дзеркала виконують функціональну і декоративну роль в оформленні інтер'єру. Залежно від їх розташування можна створити ілюзію розширення приміщення. Зробіть дзеркальна стеля - він візуально прибере придавлене простір і кімната буде здаватися вище і просторіше. Якщо це не представляється можливим, розмістіть на одній зі стін вбудована дзеркальна шафа - він сховає меблеві кути, позбавляючи вас від тісноти.
2
Виправте за допомогою дзеркальної поверхні невдалу планування кімнати. Повністю закрити безглуздий виступ на стіні допоможе дзеркало від підлоги до стелі, прикріплене в торець виступу. Перепади висоти на стелі також оформите дзеркальною поверхнею. Якщо у вас темна кімната, повісьте дзеркало напроти вікна - в ньому буде відображатися природне світло і приміщення стане затишніше. Можете підсвітити і затінену частину кімнати. Розгорніть дзеркало так, щоб у ньому відбивався добре освітлений предмет - стане світліше у всіх куточках.
3
Для спальні доречним вважається трельяж на туалетному столику. Можна встановити невелике квадратне дзеркало на стіні, але в ньому не повинна відображатися ні двері, ні ліжко. Обов'язкова наявність дзеркала і в передпокої. Залишаючи квартиру, ми дивимося на себе і оцінюємо зовнішній вигляд. Для гостей воно також є необхідним предметом: кожному хочеться переконатися, що зачіска в порядку і постати перед господарями в кращому вигляді. Якщо дозволяє площа, встановіть у передпокої велике дзеркало, щоб члени сім'ї бачили себе в повний зріст, не схиляючись і не підстрибуючи. Якщо ж передпокій невелика і немає вільного місця біля стіни, розташуйте дзеркало на внутрішній стороні вхідних дверей - воно візуально розширить простір і створить ефект простору. У ванній кімнаті розташуйте його так, щоб можна себе бачити під час гігієнічних процедур. Форму і розмір підберіть за смаком, але в дзеркалі повинно бути видно верхню половину тіла.
4
Використовуйте дзеркальні поверхні як самостійний декоративний елемент. У вітальні, їдальні і кухні вони частіше є тільки прикрасою. У вузькій кімнаті, не заставленій корпусних меблями, розташуйте один проти одного однакові дзеркала прямокутної або горизонтальної овальної форми. Щоб прикрасити простору вітальню, підвісьте дзеркало високо вертикально або з нахилом, але розташуйте так, щоб у ньому відбивалися красиві предмети: вироби зі скла, кришталю, статуетки, світильники. Повторення витончених речей підкреслює достаток і благополуччя. Дзеркало має вписуватися в загальний стиль приміщення, а не бути стороннім предметом. А це залежить від декору рами. Для кімнат з простою обстановкою буде доречно нехитре обрамлення: лакованим деревом, багетом або зовсім без неї. Для інтер'єрів з розкішною обстановкою підберіть дзеркала в дорогих рамах: позолочених, витончених металевих або прикрашених кристалами.
Зверніть увагу
Не ставте дзеркало на стіні поряд з картиною або вишивкою в рамі.
Корисна порада
Якщо у вас тісна передпокій і немає місця на стіні, зміцните дзеркало на дверцятах шафи для верхнього одягу.