Як дати ім'я коту. Як назвати руде кошеня.

Ви придбали кота? Саме час підібрати йому відповідне ім'я. Це не так просто, як може здатися. Часто господарям доводиться як слід подумати, перш ніж вони підберуть вихованцеві цікаву, небанальну і що подобається всім у домі кличку.
Інструкція
1
Оцініть зовнішній вигляд нового мешканця. Можливо, він сам підкаже своє майбутнє ім'я. Білосніжного кота так і хочеться назвати Бєляков або біляші, звірку яскравою апельсинової забарвлення підійде немудра кличка Рижик. Якщо ви придбали породиста тварина, воно, швидше за все, вже має паспорт. Можливо, «родове ім'я» вихованця вам сподобається. В іншому випадку йому можна буде підібрати іншу, домашню кличку.
2
Не вибирайте складні в проголошенні слова - швидше за все, в побуті ви будете називати звіра скороченим ім'ям, а воно може виявитися менш милозвучною. Іноді підібраною з фантазією кличкою просто неможливо користуватися. Цілком логічно назвати білосніжну перську кішечку Дездемоною, однак як ви будете кликати її в побуті?
3
Не давайте коту кличку, співзвучну з іменами членів родини або інших тварин, що живуть в будинку. Коти не в змозі запам'ятати складні словесні конструкції - вони ідентифікують лише кілька знайомих складів. Почувши схожі слова, вони будуть плутатися, і в підсумку взагалі перестануть реагувати на поклик.
4
Не варто називати звіра людськими іменами. Не виключено, що в вашому колі друзів несподівано з'явиться тезка вашого кота - він може образитися. Деякі господарі дають новим тваринам імена померлих вихованців. В цьому немає нічого страшного, однак майте на увазі, що новий кіт може виявитися повною протилежністю старому, мати зовсім інший характер і звички. Досвідчені заводчики рекомендують взяти частину імені колишнього улюбленця і доповнити його. Наприклад, в честь померлої кішки Шеби можна назвати нового кошеня Шебалов.
5
фелинологами вважають, що кішки небайдужі до імен з великою кількістю однотипних голосних чи вироблені з повторюваних складів - наприклад Мімі, Лілі, Коко. Знавцям іноземних мов варто подумати, чи буде доречним оригінальне ім'я начебто Сноуболл (сніжок) або Дусер (неженка). Вам просто набридне пояснювати здивованим друзям і родичам, чому кошеня звуть так дивно.
6
Врахуйте, що милий пуховий кульку через рік перетвориться на крупного кота, а через років п'ять стане вальяжним ледачим звіром. Чи підійде йому зворушливе дитяче ім'я, яке ви обрали? Називайте кошеня «на виріст». Якщо ви придбали породистого звіра, погляньте на картинку в атласі порід і підбирайте Кличко не чарівному крихті, а величезному мейн-куну або суворому норвежцю.
7
Вибравши декілька відповідних імен, візьміть кошеняти і по черзі промовляйте їх йому, стежачи за реакцією тварини. Звірятко прореагував на одне з них особливо жваво? Можливо, це поєднання букв здається максимально приємним. Думка майбутнього носія клички теж варто врахувати.