Як змінити образ iso. Як змінити файл з png в iso.

Одним з найбільш часто використовуваних форматів зберігання даних образів оптичних дисків є ISO. Як і інші образи дисків, файли ISO не пристосовані для довільної модифікації. Однак змінити образ ISO можна за допомогою послідовного застосування декількох утиліт.
Вам знадобиться
  • - файловий менеджер;
  • - WinRar, WinImage або програми емуляції оптичних приводів;
  • - Nero Burning ROM.
Інструкція
1
Створіть тимчасову директорію на жорсткому диску для зберігання інформації, витягнутої з образу ISO. Скористайтеся віддається перевага файловим менеджером або можливостями «Провідника» Windows (для его запуску потрібно клікнути по пункту «Виконати» меню «Пуск», ввести explorer в текстовому полі з'явився діалогу і натиснути OK). На носії, де створюється тимчасовий каталог, має бути достатньо місця для розміщення всіх даних образу.
2
Вийміть всі дані з образу ISO в тимчасову папку зі збереженням структури директорій. Для цього можна використовувати різні програмні средства.Ізвлекіте файли з образу за допомогою спеціалізованих утиліт. Однією з таких програм є WinImage. Відкрийте образ в цьому додатку, натиснувши Ctrl + O. Виділіть весь вміст образу мишею, або за допомогою діалогу, доступного при кліці по пунктам меню «Образ» і «Вибрати ...». Натисніть клавіші Ctrl + X або виберіть у меню пункти «Образ» і «Витягнути». В діалозі «Витяг» вкажіть тимчасову папку в якості місця, куди будуть поміщені файли.Воспользуйтесь архиватором WinRar для отримання копії даних образу в тимчасовій папці. Відкрийте файл ISO цим додатком. Виділіть весь вміст образу в списку. Натисніть кнопку «Витягнути в» на панелі інструментів. Вкажіть цільовий каталог і натисніть OK. Дочекайтеся закінчення процесу створення файлов.Файли з образу ISO також можна витягти за допомогою програм-емуляторів приводів оптичних дисків (наприклад, Alcohol 120% або Daemon Tools). Змонтуйте файл образу у віртуальний привід. Відкрийте відповідний диск у файловому менеджері. Скопіюйте з нього весь вміст в тимчасову папку.
3
Змініть склад даних, отриманих з образу ISO бажаним чином. У тимчасовій папці на жорсткому диску видаліть або додайте файли, змініть структуру каталогів, відредагуйте файли.
4
Сформуйте новий образ ISO з зміненими даними. Запустіть програму Nero Burning ROM. Створіть новий проект, натиснувши клавіші Ctrl + N. Додайте в проект всі файли з тимчасового каталогу. За допомогою списку, що випадає, розташованого в панелі інструментів, виберіть у якості цільового пристрою віртуальний привід Image Recorder.Клікніте в меню по пунктам «Рекордер» і «Записати проект» або натисніть Ctrl + B. Натисніть «Прожиг». В діалозі «Зберегти файл образу» в спадному списку «Тип файла» виберіть «Файли образу ISO (* .iso)». Вкажіть ім'я файлу і цільову директорію. Натисніть «Зберегти». Дочекайтеся закінчення процесу формування образу.