Як закріпити підвіконня.

Підвіконня - необхідна і багатофункціональна частина вікна, від його правильної установки в чому буде залежати надійність і довговічність всієї конструкції. Якщо дотримуватися послідовність дій і володіти деяким поданням про будівельні роботи, можна закріпити підвіконня самостійно.
Вам знадобиться
  • - подоконная дошка;
  • - монтажна піна;
  • - дюбелі, анкерні пластини, саморізи;
  • - перфоратор, шуруповерт;
  • - вимірювальний інструмент, рівень.
Інструкція
1
Якщо подоконная дошка ще не обрізана під потрібний розмір, зробіть це самостійно. Виміряйте довжину і ширину підвіконня за допомогою рулетки, зробіть розмітку на дошці. Потім візьміть звичайну пилку по дереву і акуратно, без натиску, розпиляєте відповідно з розміткою. Торці закрийте декоративними заглушками (продаються в магазині); якщо довжина заглушки занадто велика, просто обріжте зайве ножицями. Зафіксуйте заглушки клеєм.
2
Вставте підвіконня в спеціальний паз внизу рами пластикових вікон; іноді кріпити необхідно навіть крізь раму, з боку вулиці.
3
Закріпіть підвіконня за допомогою шурупів або саморізів на кронштейнах або куточках або за допомогою гвинтів на металевих опорах. Якщо ви встановлюєте його над батареєю опалення, то залиште простір між радіатором і нижньою поверхнею підвіконня не менше 10 см.
4
Інший варіант: зафіксуйте підвіконня за допомогою монтажної піни або клей. В цьому випадку зафіксуйте в отворі вертикальну розпірку, щоб взбухать піна не видавила підвіконня вгору. Можна обійтися і без розпірок - для цього в перший день закріпіть поверхню в 4 місцях, а коли піна висохне, на наступний день запеньте все інше простір.
5
Класичний варіант: закріпіть підвіконня в будівельному розчині. Для міцного схоплювання в нижній поверхні розташовані поздовжні пази з профілем «тризуб габелінолістовий», в побуті звані «ластівчин хвіст».
6
Контролюйте горизонтальність підвіконня за допомогою спеціальних приладів рівня. Щоб підняти підвіконня, використовуйте шматочки або смужки пінополістиролу, закріплюючи їх монтажною піною. Зафіксуйте положення з допомогою анкерної пластини, просвердлите через регулювальний паз отвір, відрегулюйте остаточно становище і забийте ударний дюбель з грибовидной головкою.