Як написати твір - лист другові.

Написання твору займає одну з ключових позицій в сучасній системі освіти. У навчальному процесі широко представлені твори з елементами опису, міркування. А ось роботі в епістолярному жанрі практично не приділяється уваги.
Інструкція
1
Твір-лист має ряд специфічних рис. Воно починається з привітання і містить у своїй структурі стандартні форми етикету (на початку вітання, інформування про справи адресата, а в кінці побажання успіхів і прощання).
2
Почавши писати лист другові, додайте в список цих особливостей своєрідний лексичний лад, часом зближуються з розмовним стилем мови. Якщо ви вирішили написати лист другові, то в деяких моментах можете використовувати прості синтаксичні конструкції (наприклад, «як твої справи?», «От би зустрітися!» Та ін.).
3
А от експериментувати зі структурою подібного твори не варто. Дотримуйтесь чіткий порядок розповіді. Не поспішайте відразу розповідати про себе. Після привітання, запитаєте одного, як у нього йдуть справи. Потім напишіть, що вам не вистачає такої чудової людини поруч, і ви хочете скоріше зустрітися. І вже потім почніть перераховувати найбільш значущі події зі свого життя.
4
Розповідаючи в листі одному останні новини, врахуйте, що ваш приятель знаходиться далеко від вас, тому дані та відомості, якими ви володієте, йому можуть бути абсолютно не відомі. Щоб друг-адресат зрозумів ваш розповідь, приводите пояснення. Наприклад, «Ми з Наташею (це однокласниця мого брата) ходили в кіно».
5
Якщо ви з другом довгий час жили в одному міста, а потім він поїхав на тривалий період, то опишіть значущі зміни, що відбулися на вашій малій батьківщині (відкриття великих культурних центрів, будівництво мостів та ін.)
6
Обов'язково включіть в твір-лист одному свої роздуми і оцінку викладених подій. Адже це не просто передача інформації, а дружнє спілкування.
7
Лист одному - це вид роботи, де ви можете якнайповніше розкрити власну індивідуальність і красу вашого идиостиля. Тому не намагайтеся наслідувати знаменитим авторам. Стиль вашого твору повинен в цілому відповідати вашій манері спілкування, інакше, вас просто можуть не впізнати. Але пам'ятайте, що застосування розмовних конструкцій повинна бути стилістично і функціонально виправдано.