Як намалювати на стіні в кімнаті. Як намалювати кішечку на стіні кімнати.

Ремонт в кімнаті далеко не завжди обмежується новими шпалерами та оновленням побілки на стелі. Коли хочеться зробити простір неповторним, можна підключити фантазію і забуті таланти. Вони стануть в нагоді вам, якщо ви вирішите зробити малюнок на стіні.
Інструкція
1
Намалюйте ескіз зображення, яке хочете нанести на стіну, на папері. Продумайте його колірну гамму, форму, стиль виконання - за всіма цими параметрами картинка повинна поєднуватися із загальним стилем оформлення кімнати, кольором і формою меблів. Розділіть всі зображення на рівні квадрати.
2
Підготуйте стіну до фарбування. Видаліть старе покриття, вимийте поверхню, якщо необхідно, зашпаклюйте нерівності. Якщо ви плануєте залишити малюнок на стіні на довгий час, його можна наносити безпосередньо на підготовлену поверхню. У тому випадку, якщо ви плануєте поміняти вигляд кімнати через кілька років, оклейте стіну шпалерами під фарбування. Їх можна буде покрити декількома шарами фарби, а при необхідності зняти, як звичайні шпалери. Зафарбуйте поверхню базовим кольором і дочекайтеся повного висихання фарби.
3
Нанесіть на ділянку, який ви будете розписувати, таку ж сітку з квадратів, що і на ескізі (у збільшеному масштабі). Олівцем перенесіть всі лінії малюнка в кожному осередку.
4
Зафарбовуйте картинку маленьким валиком і пензликами різної ширини - залежно від розміру ділянки. Спочатку обробіть найбільші шматки, які потрібно розфарбувати одним кольором, потім переходите до більш маленьким елементам.
5
Якщо вам необхідно зробити кордону якої-небудь деталі ідеально рівними, попередньо оклейте простір навколо них клейкою стрічкою. Акуратно, дуже повільно зніміть її, коли фарба повністю висохне.
6
Використовуйте спеціальні інструменти і підручні матеріали, щоб створити незвичайну фактуру малюнка. Валики з нерівною поверхнею за рахунок виступів створять на стіні абстрактний малюнок. Використовуючи поролонову губку замість пензля, ви досягнете плавного переходу кольору - для цього наносите фарбу сухою губкою, рухами. Мазки напівсухий пензлем створять ілюзію винтажной потертості.
7
Щоб якомога точніше перенести малюнок на стіну, виріжте трафарет з картону. На зображенні у натуральну величину макетним ножем видаліть ті ділянки, які повинні бути зафарбовані. Прикріпіть трафарет до стіни малярським скотчем, щоб він не зміщувався під час роботи.