Як записати на флешку великий файл. Як на флешку записати больой розмір файлу.

Розвиток комп'ютерної індустрії йде семимильними кроками. Ще зовсім недавно, на початку 90-х жорсткий диск об'ємом в 20 мегабайт, вважався просто фантастичною розкішшю, в ходу були дискети, які згодом замінили широко відомі CD-диски. Зараз вже нікого не здивуєш файлами, розмір яких обчислюється декількома гігабайтами і відповідними носіями інформації, звані флешкарти. Але деяких користувачів ставить в тупик, здавалося б, парадоксальна ситуація: є флешка великого обсягу, а файл розміром трохи більше 4 гігабайт вперто не бажає зберігатися. Питається - чому?
Інструкція
1
Все дуже просто. Будь-яка нова флешка, яку ви купуєте в комп'ютерному магазині, заздалегідь відформатована, тобто, підготовлена до запису. І відформатована вона в форматі, який носить назву «FAT32». Цей формат з'явився ще в 1996 році. І один з його мінусів в тому, що він «не сприймає» файли, обсяг яких перевищує 4 гігабайти. Але вихід є. Все, що вам необхідно зробити, це відформатувати свою «флешку» заново, але вже в іншому форматі - «NTFS». Після даної процедури ви зможете працювати з файлами, обсяг яких дорівнює майже 16 гігабайт.
2
Якщо на вашому комп'ютері встановлена система Windows 7, все, що потрібно зробити, це зайти в меню «Мій комп'ютер», відшукати там свій знімний диск, клікнути на ньому правою кнопкою миші і в контекстному меню вибрати "Форматувати". У який з'явився «віконці» в категорії «файлова система», у списку натиснути на «NTFS».
3
У випадку, якщо ваша операційна система Windows XP, пункту «NTFS» ви можете не знайти. Для цього послідовно вибираємо меню Пуск - Настройка - Панель управління - Система - Обладнання - Диспетчер пристроїв. В диспетчері пристроїв: Дискові пристрої - ваша флешка, у вкладці «Політика» тисніть «Оптимізувати для виконання». Ось тепер у вікні форматування з'явиться пункт «NTFS».
Зверніть увагу
Не забудьте, що інформація, яка перебувала на флешці, буде видалена, тому заздалегідь збережете цінні для вас документи.