Як відмовитися від цукру.

Цукор і продукти з його змістом можна побачити майже на кожному столі. Солодощі піднімають настрій і покращують самопочуття. Чай, кава, магазинні соки, тістечка, йогурти, цукерки - все це ми вживаємо, не замислюючись про те, скільки там міститься цукру і скільки він приносить користі чи шкоди. Але життя без солодкого вже не уявляємо, а тим більше не можемо відмовитися від нього. А тим часом його вживання може серйозно нашкодити здоров'ю.
Інструкція
1
Вживання цукру негативно позначається на обміні речовин. Він вимиває з організму кальцій, а також псує зубну емаль, прискорює розвиток карієсу, призводить до ожиріння. Тому щоб радувати себе солодощами не у шкоду здоров'ю, дотримуйтеся певних правил.
2
Відмовтеся від подслащивания чаю та кави, а щоб це було не так відчутно, виключайте цукор поступово. Замість звичних 3 ложок вживайте дві, потім одну і так поступово виведіть його з раціону або зробіть вживання цукру мінімальним.
3
Для підсолоджування каш використовуйте мед в невеликій кількості. Його вітамінно-мінеральний склад у поєднанні зі злаками принесе набагато більше користі. Його ж використовуйте як солодощів до чаю. Додавайте в нього родзинки, курагу, горіхи. Таке ласощі цілком може замінити цукор. Виняток становить алергія на продукти бджільництва.
4
Віддавайте перевагу свіжовичавленим сокам, компот із сухофруктів, зеленому чаю, оскільки магазинні соки, кола, лимонад містять величезну кількість цукру. Їх застосування нерідко призводить до надмірної ваги, виведенню кальцію з організму, зневоднення і поразці підшлункової залози.
5
Не вживайте консервовані фрукти, так як вони містять багато цукру і зовсім не містять корисних речовин. Замініть їх свіжими плодами і ягодами. Причому їх можна заморозити і в майбутньому варити з них компоти і додавати у випічку.
6
Не використовуйте для заміни цукру аспартам та інші сумнівні цукрозамінники. Вони здатні принести організму ще більшої шкоди. Незважаючи на низьку калорійність і зручність у застосуванні, канцерогенні властивості роблять їх небезпечними для здоров'я.