Як зробити картинки на футболку.

Знайти підходящу футболку в магазині - здавалося б, що може бути простіше. Але як на зло то відтінок не той, то напис на майці не подобається. Виправити недоліки футболки і довести її до досконалості можна в домашніх умовах.
Інструкція
1
Зробіть аплікацію з тканини. Вона може бути одноколірної, Цільнокроєна або зробленої з шматочків матеріалу самої різної фактури і забарвлення. Ескіз аплікації намалюйте на папері для викрійки. Якщо ваш малюнок складається з декількох фрагментів, для кожного з них необхідно зробити викрійку.
2
Перенесіть малюнки на тканину. Якщо вона осипається, додайте по 5 мм по всьому периметру на подгибку. Також захистити краю аплікації і додатково прикрасити її можна за допомогою косою бейки або атласної стрічки. Укладіть її по краю аплікації, половину ширини загніть на виворітну сторону малюнка. Приметайте стрічку вручну, потім прострочіть на машинці. Після цього закріпіть всі деталі аплікації на футболці.
3
Заощадити час вам дозволять термоаппликації. Купіть готову картинку. До неї повинна додаватися інструкція по використанню. Як правило, такий декор переноситься на тканину за допомогою праски. Прикладіть картинку до футболки. Під неї підкладіть щільну тканину. Зверху через аркуш паперу натиснете на аплікацію праскою і утримуйте його так приблизно 20 секунд. Якщо картинка не закріпилася, повторіть процедуру.
4
Для простого монохромного малюнка зробіть трафарет. Нанесіть картинку на лист щільного картону. Виріжте ті його частини, які мають бути заповнені кольором. Футболку укрийте поліетиленом, вирізавши отвір для картинки. Під той шар тканини, який будете фарбувати, покладіть картон або поліетилен, щоб фарба не просочилася на спину футболки. Накладіть трафарет на укриту плівкою тканину, закріпіть скотчем. Аерозольною фарбою заповніть малюнок. Прибирайте все захисні покриття тільки після висихання фарби.
5
Розписати футболку в більш вільній техніці можна за допомогою фарб для батика. Ту частину, яку будете розписувати, натягніть на п'яльці, решту тканину захистите плівкою. Щоб зробити абстрактну картинку, наносите фарби на змочену водою поверхню. Кілька відтінків змішаються на вологому матеріалі, залишаючи гарні розводи. Для створення малюнка з чіткими контурами розподіляйте колір по сухій тканини. Щоб не допустити розтікання фарби, всі фрагменти малюнка обведіть резервом для батика. Готову картинку закріпіть відповідно до інструкції до фарби. Зазвичай для цього використовується праска.