Як зробити костюм півня.

У передсвяткові дні батьки починають міркувати про те, який карнавальний костюм купити своїй дитині. В умовах масового сезонного напливу покупців складно вибрати в магазині щось оригінальне. Якщо ви не встигли купити незвичайний костюм і не хочете купувати той, який буде на кожному другому дитину, зшийте його самі. Для натхнення можна перечитати старі російські казки і створити наряд одного з традиційних героїв - наприклад, півня.
Інструкція
1
В якості основи верхньої частини костюма візьміть білу футболку. Доповніть її капюшоном з гребінцем. Зробіть його викрійку у вигляді прямокутника, вимірявши висоту від плеча до верхівки і додавши до результату 10 см.
2
Намалюйте викрійку гребінця висотою 7 см. Його довжина повинна бути дорівнює довжині верхнього шва капюшона. Розділіть викрійку на рівні відрізки завдовжки 3 см і впишіть в них хвилеподібні частини гребінця.
3
Перенесіть викрійки на тканину. Щоб гребінь був досить жорстким, ушийте в нього картон такої ж форми. З'єднайте декоративну частину з капюшоном, коли будете прострочуємо його верхню частину.
4
Необхідний елемент костюма півня - крила. Для їх виготовлення вам знадобиться біла тканина. Виміряйте відстань від плеча до кінчиків пальців. Проведіть на папері для викрійок такий же відрізок. Потім визначте відстань від плеча до лінії талії. Проведіть таку ж лінію перпендикулярно першому відрізку. Від його протилежного краю відкладіть перпендикуляр, рівний ширині кисті. Продублюйте цю викрійку на 4 шматках тканини.
5
Прострочіть їх по периметру і для фіксації форми вставте всередину такі ж деталі з ватману. Кожне крило доповніть петлею для великого пальця. Щоб зобразити пір'я, пришийте овальні шматочки фетру або зробіть вишивку такої ж форми вовняними нитками. Вставте рукава-крила в бокові шви футболки.
6
За таким же принципом зшийте хвіст. Викроїте пір'я різної ширини з фетру синього, червоного, зеленого кольорів, набийте їх синтепухом і вставте в кожне дротяний каркас. Потім зберіть пір'я в «пучок» і приметайте до штанів костюма.
7
Для повноти образу вам знадобиться дзьоб. Його можна зробити з пап'є-маше. Виліпити верхню половинку з скульптурного пластиліну, внутрішньою стороною накладіть на ніс того, хто буде надягати костюм. Поглибите і розширте вийшла виїмку пальцями. Заготівлю оклейте 7 шарами шматочків паперу, по черзі змочуючи їх водою і клеєм ПВА. Приблизно через добу маска висохне, її можна буде розфарбувати гуашшю або акрилом.