Як замінити монітор на ноутбуці. Як замінити матрицю на ноутбуці.

Більшість користувачів в разі поломки матриці мобільного комп'ютера несуть його в сервісний центр або попросту викидають ноутбук. Лише небагато знають про те, що в 90% випадків можна самостійно замінити дисплей ноутбука, заощадивши при цьому неабияку суму грошей.
Вам знадобиться
  • - хрестова викрутка;
  • - нова матриця.
Інструкція
1
Почніть з вибору нового дисплея. У більшості випадку можна встановити модель матриці, характеристики якої перевищують параметри роботи старого дисплея. Якщо не живете в мегаполісі, то єдине вірне рішення для вас - замовити деталь в інтернеті. Здійсніть цей процес, вибравши відповідний інтернет-магазин. Переконайтеся заздалегідь, що нова матриця підійде для роботи з вашим мобільним комп'ютером. Цю інформацію можна отримати на сайті виробника ноутбука.
2
Якщо ви не впевнені в сумісності обраної матриці з ноутбуком, то краще придбайте ідентичну модель. Особливу увагу зверніть на виробника дисплея. Ідентичні моделі, створені різними компаніями, можуть бути наділені різними мікросхемами. Обов'язково переконайтеся в тому, що в даній матриці використовується потрібний тип підсвічування (LED або CCFL).
3
Швидше за все, вам не доведеться повністю розбирати ваш мобільний комп'ютер. Вимкніть ноутбук і відкрийте його. Вийміть гумові прокладки, що запобігають зіткнення матриці з корпусом пристрою. Під ними будуть розташовані шурупи, що підтримують раму матриці. Акуратно відкрутите їх. Іноді додаткові кріпильні шурупи можуть перебувати в нижніх кутах рами. Не забудьте витягти їх.
4
Зніміть зовнішню раму і акуратно витягніть стару матрицю. Вимкніть від неї шлейфи, що йдуть від системної плати. Чи не витягайте їх з корпусу, щоб не пошкодити дані кабелі. Відкладіть в сторону стару матрицю і підключіть до шлейфів новий дисплей. Даний процес не займе багато часу. Зазвичай необхідно підключити два або три шлейфу.
5
Встановіть раму і закріпіть її шурупами. Поверніть гумові прокладки в гнізда. Увімкніть мобільний комп'ютер і перевірте працездатність нового дисплея.