Як вибрати теплоізоляцію.

Теплоізоляція в даний час використовується практично у всіх галузях будівництва. Саме тому з кожним роком число видів ізоляції помітно збільшується.
Інструкція
1
До вибору теплоізоляції потрібно підходити відповідально. Необхідно враховувати теплопровідність, щільність, жорсткість і інші властивості матеріалу. Головним критерієм при виборі повинен виступати елемент будинку, який буде утеплятися. Для утеплення фундаменту найкраще використовувати матеріал, який володіє високою механічною щільністю і мінімальними показниками водо- і паропоглощенія. Наприклад, для цієї мети добре підійде екструдований пінополістирол.
2
Якщо ж ви вирішили виконати утеплення даху, то пам'ятайте, матеріал для цієї справи повинен не тільки добре утеплювати, а й захищати покриття від різких температурних впливів. Саме тому краще всього використовувати утеплювачі, які мають механічну стійкість і найменшу вагу.
3
Для теплоізоляції внутрішніх стін приміщення рекомендується використовувати безпечний для здоров'я утеплювач, який також має невисоку щільність. До таких матеріалів відносять мінеральну і вовняну вату. Якщо ж буде виконувати зовнішня теплоізоляції, то в цьому питанні все набагато складніше. Необхідно враховувати методи теплоізоляції. Великою популярністю в Росії користується зовнішня теплоізоляція «мокрого типу». Зазвичай при такому методі використовується пінополістирол або мінеральна вата.
4
Якщо ви вирішили виконати теплоізоляцію методом «Сендвіча», то найкраще купувати газобетонні блоки, мінеральну вату, пінополіуретан і пенофольгірованние матеріали.
5
Поступово стали входити в моду вентильовані фасаду. Для його пристрою необхідно спочатку зміцнити на несучу конструкцію утеплювач. Після цього повинна йти повітряний прошарок і захисний екран.
6
Класифікація теплоізоляційних матеріалів виконується за такими ознаками: за показниками теплопровідності, за структурою, за показниками щільності і горючості. Також велику увагу слід приділити увазі вихідного матеріалу.