Як змінити настройки диска.

Щоб комп'ютер міг швидко обробляти інформацію, що знаходиться на жорсткому диску, необхідно налаштувати параметри роботи цього пристрою. Одночасно з цим, ряд виконаних процедур дозволяє продовжити термін служби вінчестера.
Інструкція
1
Для початку виконайте дефрагментацію диска. Цей процес необхідний для перерозподілу окремих частин файлів і об'єднання їх у певні групи. Відкрийте меню «Мій комп'ютер» і виберіть іконку одного з локальних дисків. Клікніть по ній правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості». Перейдіть до вкладці «Сервіс» та натисніть кнопку «Виконати дефрагментацію».
2
Якщо ви не хочете запускати цей процес прямо зараз, то натисніть кнопку «Налаштувати розклад». У новому меню встановіть галочку поруч з пунктом «Виконувати за розкладом». В графі «Періодичність» виберіть пункт «Щотижня». Тепер виберіть день тижня і вкажіть час запуску процесу. Натисніть кнопку Ok для збереження нових налаштувань.
3
Виконайте аналогічну процедуру для настройки інших жорстких дисків або розділів. Поверніться до властивостей системного розділу вінчестера. Відкрийте вкладку «Загальне». Знайдіть і відключіть пункт "Дозволити індексувати вміст файлів на цьому диску», прибравши біля нього галочку. Те ж саме зробіть з рештою розділами. Це дозволить збільшити швидкість обробки даних.
4
Створіть додаткові розділи, якщо для цього є необхідність. Зазвичай використовують всього два локальних диска. На один встановлюють операційну систему і програми, а на другий записують всі інші дані. Якщо вам потрібна наявність спеціального розділу для зберігання, скажімо, образу операційної системи, то встановіть програму Partition Manager.
5
З її допомогою створіть потрібну кількість розділів, вказавши формати файлових систем, розміри і види локальних дисків. Перевірте активність і розмір файлу підкачки. Відкрийте властивості меню «Комп'ютер» і виберіть вкладку «Додатково». Тепер натисніть кнопку «Параметри», що відноситься до підміню «Швидкодія». Знову відкрийте меню «Додатково» і натисніть кнопку «Змінити».
6
Встановіть прапорець біля параметра «Вказати розмір» і задайте мінімальне і максимальне значення виділяється місця на диску. Натисніть кнопки Ok і «Застосувати». Перезавантажте комп'ютер.
Safari - один з найбільш інноваційних браузерів, створений компанією Apple - розробником iPhone, iPad і MacBook Air. Повне розкриття всіх переваг Safari можливо тільки на комп'ютерах з Mac OS, але версія Safari 4 для операційної системи Windows в достатній мірі здатна продемонструвати підхід розробників.
Вам знадобиться
  • - Safari 4 для Windows.
Інструкція
1
Відкрийте інтернет-сторінку, призначену для виконання ролі домашньої.
2
Відкрийте головне меню Safari і перейдіть в пункт "Налаштування" для виконання операції установки домашньої сторінки.
3
Виберіть вкладку «Основні» і натисніть кнопку «Поточна сторінка» в розділі «Домашня сторінка».
4
Застосуйте прапорець на полі «У новій вкладці в поточному вікні» в розділі «Відкривати посилання з програм» для використання вкладок, що дозволяють уникнути відкриття численних вікон браузера.
5
Використовуйте інтелектуальне поле адреса для миттєвого перегляду найбільш ймовірного варіанту адреси.
6
Оцініть переваги інтелектуального поля пошуку, що дозволяє отримувати автоматичні підказки, отримані за допомогою технології Google Suggest.
7
Натисніть кнопку із зображенням сторінки (праворуч від поля інтелектуального пошуку) для виклику меню сторінки, що дозволяє відкривати нові вкладки, проводити пошук на сторінці, роздруковувати сторінку і пр.
8
Натисніть кнопку з зображенням шестерні, що знаходиться в правому верхньому куті вікна браузера, для виклику меню налаштувань Safari, ознайомтеся з пропонованими варіантами.
9
Перейдіть в пункт «Налаштувати панель інструментів» і перетягніть необхідні кнопки в область панелі інструментів.
10
Натисніть кнопку Top Sites, що дозволяє переглядати графічні зображення сторінок відвіданих сайтів, і налаштуйте її за своїм смаком, закріпивши вибрані сторінки в сітці.
11
Використовуйте функцію Cover Flow для перегляду відвіданих раніше веб-сторінок і пошуку необхідного вмісту навіть без запам'ятовування потрібних сайтів.
12
Скористайтеся кнопкою «Змінити масштаб» для збільшення/зменшення тексту і графіки на обраних сторінках.
13
Увімкніть режим «Приватний доступ» для забезпечення конфіденційності інтернет-серфінгу. В цьому режимі історія відвідування веб-сторінок не зберігається, а файли cookies та кеш видаляються.
Корисна порада
Використовуйте функцію SnapBack (круглий помаранчевий значок з білою стрілкою) для повернення до останнього пошуковому запиту Google.