Як зробити брошка з бісеру. Як зробити брошку-троянду з тканини.

Брошки можуть прикрасити наряд практично в будь-якому стилі, тому варто мати на шкатулці безліч таких аксесуарів для різних випадків. Щоб заощадити кошти і отримати задоволення від творчості, можна зробити кілька брошок з бісеру своїми руками.
Інструкція
1
Щоб зробити брошка у вигляді серця, підготуйте великий бісер рожевого кольору і 13 намистин перлового кольору - вони повинні бути на 2-3 мм більше бісеринок. Підберіть дріт настільки тонку, щоб її можна було пропустити через бісеринку 3 рази. Довжина дроту повинна складати 30 см.
2
Візьміть перлову намистину. Надіньте її на дріт і розташуйте приблизно по центру. Потім пропустіть лівий кінець робочої нитки в ще 2 такі ж намистини, правий кінець вставте назустріч лівому. Затягніть дріт. Наступні ряди виконуйте в цій же техніці - вставляючи кінці дроту назустріч один одному. Третій ряд повинен складатися з двох великих намистин по краях і двох дрібних в середині.
3
Потім наберіть одну перлову, 4 рожевих і знову перлову. П'ятий ряд зробіть точно таким же. Потім на ліву дріт надіньте дві великі намистини, проведіть нитку через бісеринки попереднього ряду і залиште збоку. Так само закріпіть дві намистини на правій дроті. Завершіть низание, надівши на кожен кінець робочої нитки по одній намистині. На виворітній стороні брошки рештою відрізками дроту закріпіть маленьку шпильку.
4
Таким способом можна виготовити брошки практично будь-якої форми. Наприклад, з пелюсток різного кольору і розміру зібрати квітка, закріпивши їх навколо намистини-серцевини.
5
Бісер може стати складовою частиною брошки, виконаної з тканини. Викроїте з будь-якого матеріалу, який добре тримає форми, овал або круг, відповідний бажаному розміром прикраси. Складіть дві деталі лицьовою стороною один до одного і прострочіть, залишивши невеликий отвір для вивертання. Вивернула заготовку набийте синтепоном. Цю подушечку розшийте бісером.
6
Візерунок можна придумати і намалювати заздалегідь або скопіювати з будь-якої фотографії. Прикріплюйте бісеринки за допомогою шва «вперед голку» або прискорте процес, вибравши шов вприкреп. Для його створення нанижіть на нитку кілька бісерин, укладіть її по потрібній траєкторії і закріпіть маленькими перпендикулярними стібками, накладеними після кожної 3 бісеринки.