Як відпочити на дачі.

У міру наближення сезону відпусток багато людей починають планувати поїздки за кордон. Прийнято вважати, що повноцінний відпочинок неодмінно має на увазі відвідування екзотичного курорту або хоча б спокійне проведення часу в комфортабельному санаторії або пансіонаті. Насправді дачний відпочинок також може зробити ваш відпустку незабутнім - відпочити на дачі теж можна весело і з користю.

Якщо ваша відпустка припадає на осінь, дачний відпочинок можна поєднати з походами в ліс за грибами, весна - відмінний сезон для любителів рибної ловлі, а влітку на дачі вас чекає величезна кількість свіжих овочів і фруктів, чисте повітря , спокій і тиша. Зрозуміло, для того, щоб дачний відпочинок не перетворився на добровільну каторгу, слід розумно розподіляти свій особистий час і намагатися по можливості все-таки більше відпочивати, а не цілодобово возитися з лопатою або сапкою.

Чомусь дача до сих пір у багатьох асоціюється виключно з приготуванням шашлику або прополкою бур'янів. Але ж відпочити на дачі можна і весело, і цікаво, і з максимальним різноманітністю. Наприклад, якщо ви захоплюєтеся ландшафтним дизайном або розведенням рідкісних видів квітів, ви отримаєте величезне задоволення від дачного відпочинку. Що може бути краще, ніж відпочинок, прямо пов'язаний з реалізацією власних здібностей і талантів? Крім того, дача - підходяще місце для того, щоб отримати відмінний загар. Для цього варто просто два рази на день (вранці та ввечері) засмагати на власному газоні або в шезлонгу. Такий засмага буде рівним, і триматися він буде набагато довше, ніж загар, отриманий на море. Заміський будинок - відмінне місце для сімейного відпочинку. Поїздка на дачу з дітьми стає захоплюючим пригодою, і багато дітей згадують канікули, проведені на дачі, як один з найбільш насичених подіями і приємних періодів свого життя.

Люди творчих професій можуть відмінно поєднувати перебування на дачі з роботою - тому художники або письменники так часто намагаються проводити час саме за містом, де відсутність шуму і краса навколишньої природи дають можливість зосередитися на власній творчості. Навіть любителі пляжного відпочинку можуть з користю для себе провести час на дачі, адже біля дачних селищ зазвичай є водойма (а іноді - і не один). І не забувайте, що відпочинок на дачі в кожному разі обходиться набагато дешевше, ніж подорож в екзотичні країни, та не вимагає акліматизації.