Як підшити джинси.

Незважаючи на велику кількість різних моделей джинсів в магазинах одягу, багато людей змушені допрацьовувати куплену річ, підганяючи її під своє зростання і фігуру. Якщо джинси по фігурі знайти не так складно, то з ростом іноді виникають проблеми - найчастіше з ними стикаються невисокі люди, які не можуть знайти джинсів підходящої короткої довжини. Вихід з такої ситуації нескладний - вам достатньо просто відрізати зайву довжину кожної штанини і підшити нові брюки відповідно до свого ростом. У цій статті ми розповімо вам про те, як швидко підшити будь-які джинси. Спосіб не вимагає великих витрат часу і доступний навіть тим, хто тільки починає свої кроки в шиття.
Інструкція
1
Підшивати джинси дуже просто. Для початку поміряйте їх і зробіть позначку на холоші, або підігніть її в тому місці, де повинна закінчуватися нова довжина. Зніміть джинси і згідно зробленої позначці загніть всередину зайву частину штанин і ретельно заутюжьте, після чого виверніть джинси навиворіт.
2
На виворітного стороні відміряйте від лінії підгину безпосередньо на загнутої навиворіт смузі штанини 3 см.
3
Проведіть на кожній штанині лінію Кравецьким дрібному і відріжте по лінії залишилася смугу. Таким чином, на виворітного стороні повинен залишитися підігнутим тільки трисантиметровим припуск на підгин і шви.
4
Відрізавши зайве, отриману лінію подгибки ще раз зігніть усередину навпіл, спочатку на одній штанини, а потім на іншій.
5
Заутюжьте згини, щоб зафіксувати їх. Перевірте, чи однакові припуски на кожній штанині і симетрична чи їх довжина.
6
Тепер вам залишається найпростіше - прошити згини на швейній машинці. На виворітній стороні прострочіть припуск в міліметрі від лінії сгіба.Іспользуя цей спосіб підшивки джинсів, ви можете, грунтуючись на ньому, вкорочувати і акуратно підшивати будь-які інші вироби - брюки, спідниці та багато іншого.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ej3NSkZnPG8