Як знайти автомобіль бізнес класу на весілля.

Весілля - одна з найважливіших подій у житті молодят. Саме тому наречений з нареченою хочуть, щоб це свято пройшло ідеально і здивувало всіх гостей. Останнім часом все частіше і частіше майбутні сімейні пари замовляють на весілля дорогі квіти, витончену посуд для святкового столу, модне весільне плаття, костюм для нареченого і шикарний автомобіль. Якщо з одягом і сервіровкою більш-менш все просто, то ось знайти елітний автомобіль досить складно.
Вам знадобиться
  • - телефонні довідники;
  • - газетні оголошення;
  • - доступ в інтернет;
Інструкція
1
Зверніться в агентства з підготовки та проведення урочистих заходів. Зазвичай такі контори крім інших послуг надають автомобілі преміум-класу в оренду на весілля та ювілеї. Не варто забувати, що такий спосіб може серйозно вдарити по кишені молодят. У пошуку більш бюджетних варіантів варто звернутися до приватних власником автомобілів.
2
Обдзвоніть своїх знайомих, у кого є дорогі автомобілі. За традицією, рідні, друзі та знайомі завжди допомагають молодятам в організації свята. І, до речі, в більшості випадків, вони не беруть будь-якої плати за оренду автомобіля. А якщо власником вподобаного авто виявився малознайомий чоловік, то варто попередньо домовитися про винагороду за оренду.
3
Візьміть телефони таксомоторних служб вашого міста. У більшості випадків, деякі компанії пропонують клієнтам машини бізнес-класу. Якщо вас влаштує ціна, то можна домовитися з диспетчером про місце і час перегляду пропонованих авто. Не варто забувати, що з водієм або диспетчером таксі потрібно домовитися про внутрішній стан салону, про передбачуване маршруті в день весілля, і непередбачених обставин.
4
Багато водіїв дорогих автомобілів самі пропонують свої послуги на різних інтернет-сайтах і в газетах. Вони орієнтовані в першу чергу на проводи і зустрічі офіційних делегацій, чиновників і т.д., але при правильному підході - власники солідних машин можуть погодитися катати нареченого і наречену.
5
Обдзвоніть фірми прокату автомобілів, багато з них пропонують своїм клієнтам машини від економ, до бізнес-класів. Оренда транспорту може бути узгоджена як погодинна, так і добова. Але єдиний мінус звернення в такі компанії водія вам доведеться шукати самостійно.
Щоб весільне торжество пройшло бездоганно і залишило тільки приємні спогади, його ключові моменти потрібно підготувати ретельно і продумано. Одним з елементів, з яких складається стиль одруження, є транспорт для молодят і гостей.
Інструкція
1
Вирішіть, скільки автомобілів вам знадобиться в день одруження, і яка повинна бути їх місткість. Транспорт на весіллі фігурує протягом усього торжества: на лімузині наречений приїжджає до нареченої, відправляється з нею до місця церемонії, потім на прогулянку з фотосесією. Після банкету гостям потрібно добиратися по домівках, а молодятам - відправитися до місця їх першої ночі.
2
Оптимальним варіантом буде замовити транспорт для молодят і гостей в одній фірмі. Мікроавтобуси є практично в будь-якій великій компанії, тому при виборі постачальника послуг відштовхуйтеся від машини, до якої висуваються більш високі вимоги - лімузина або авто для самих винуватців торжества. Залежно від стилю весілля, своїх смаків і кількості запрошених, яких ви хочете бачити в одному салоні з собою, виберіть лімузин, ретро-машину або автомобіль представницького класу.
3
Прийшовши в офіс компанії з прокату транспорту, попросіть продемонструвати вам автопарк. Якщо постачальник послуг відмовляється зробити це, не поспішайте укладати з ним договір - найімовірніше, це просто посередник, який користується машинами інших фірм, а це обіцяє вам переплату і більш високі ризики. Тому варто звертатися до великі контори з хорошою репутацією. Переконайтеся в тому, що зовні і внутрішньо автомобіль повністю відповідає заявленому опису, має презентабельний вигляд без дефектів. Дізнайтеся, на яких умовах надаються прикраси для весільного кортежу.
4
Розрахуйте час оренди, яке потрібно вам від подачі до прибуття в кінцевий пункт (швидше за все, ним стане місце проведення банкету). Враховуйте при цьому середню швидкість їзди лімузина - близько 40 кілометрів на годину - і рівень завантаженості доріг на вашому маршруті. Простежте за тим, щоб у договорі оренди були зазначені реєстраційні номери обраних вами автомобілів. Тоді прокатник надасть саме ці машини або, в разі непередбачених технічних труднощів, максимально близькі до них моделі. Поломка лімузинів - справа нечасте, але потрібно бути морально готовими до такого повороту подій.