Як підібрати макіяж під зелену сукню. макіяж до зеленого плаття.

Більшість жінок незаслужено обходять стороною сукні зеленого кольору. Всьому виною міф, який свідчить, що зелене вбрання абсолютно не підходить блондинкам і старить брюнеток. Це далеко не так. Достатньо тільки грамотно підібрати відтінки макіяжу, і плаття цього кольору оточить будь-яку модницю флером звабника і таємничості.
Вам знадобиться
  • - тональна основа;
  • - коректор;
  • - пудра;
  • - помада;
  • - туш для вій;
  • - олівець або підводка для очей;
  • - рум'яна.
Інструкція
1
Відтінок тонального засобу повинен в точності повторювати природний колір вашої шкіри. Для маскування наявних дефектів, наприклад, кругів під очима або запалення, використовуйте коректор. Для закріплення основи макіяжу скористайтеся пудрою, тон якої також не повинен дисонувати з натуральним кольором шкіри. Не забувайте перед накладенням тонального засобу зволожувати шкіру, щоб декоративна косметика лягла легше.
2
Одягається в зелену сукню, ніколи не використовуйте тіні такого ж кольору. Багато жінок допускають подібну помилку, і їх обличчя не лише втрачає виразність, але і виглядає хворобливо через велику кількість зеленого. Чи не стане вдалою і спроба скомбінувати оливкові тіні з салатовим сукнею і навпаки. При виборі косметики завжди зупиняйтеся на контрастують тонах. З зеленим сукнею непогано виглядають золоті, пурпурні, бежеві, коричневі і чорні тіні.
3
Підводку і олівець для очей вибирайте за таким же принципом, що і тіні. Підійде чорна або коричнева підводка, а ось про зелену навіть не думайте. Макіяж очей завершить туш для вій, яка завжди повинна гармоніювати з кольором олівця або підводки.
4
Вибір рум'ян під сукню цього кольору безпосередньо залежить від натурального кольору шкіри. Смуглолицим жінкам слід використовувати рожеві або сливові тони, а ось білошкірим модницям необхідно вибрати червоні рум'яна.
5
Помаду під зелену сукню підбирайте відповідно до тонами решти мейк-апу. Якщо він виконаний в холодних фарбах, то використовуйте насичено-червону помаду. Макіяж в теплих тонах чудово оттенит помада кольору стиглої вишні. Ці прості рекомендації дозволять будь-якій жінці випробувати на собі всю магію зеленого сукні і бути в ньому надзвичайно стильною.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Uxw96PFUvAQ
Корисна порада
Перед накладенням мейк-апу добре очистіть шкіру гелем для вмивання або тоніком.Тщательно розтушовуйте рум'яна, щоб між ними і тональної основою не було яскраво-вираженого переходу. Щоб макіяж не виглядав важким, використовуйте пудру з світловідбиваючими частинками.