Як замінити карбюратор на Ауді.

Якщо ви втомилися чистити карбюратор Ауді і підбирати для неї жиклери, можете самостійно встановити хороший інжектор. При виконанні певних вимог це буде нескладно.
Вам знадобиться
  • - гайкові ключі;
  • - викрутки;
  • - дриль і свердла;
  • - нові деталі.
Інструкція
1
Оберіть систему уприскування і купіть необхідні запчастини. Хорошою системою є Bosсh М 1.4.5, в якій відсутні датчики нейтралізатора і кисню, що задовольняє сучасним вимогам норм токсичності. Не завжди варто змінювати паливну магістраль і бензобак, а встановити лише зовнішній електробензонасос і поставити на всі з'єднання, через які проходить паливо, хомутики. Такий спосіб застосовується не тільки в Ауді, але і в більшості іномарок.
2
Придбайте запчастини, які нечасто виходять з ладу на серійних автомобілях. Це ресивер, паливна магістраль, корпус повітряного фільтра, бензобак, впускний колектор та ін. Також купите витратні матеріали, які продаються на ринках. Помийте автомобіль зовні перед початком роботи.
3
Просвердлите отвори в блоці циліндрів. Одне для кріплення кронштейна, інше для датчика детонації; також наріжте внутрішнє різьблення. Всі ці отвори можуть бути вже просвердлені виробником або для них є спеціальні відливи. Перевірте це. Для датчика детонації зробіть отвір глибиною 16 мм, для модуля запалювання - 20 мм. Закрутіть до упору датчик детонації. Поміняйте патрубок для відведення охолоджуючої рідини.
4
Злийте масло, зніміть піддон з автомобіля, ремінь ГРМ, шків і замініть маслонасос. Потім зніміть старий шків і встановіть демпфуючий.
5
Зніміть акумулятор. Після цього від'єднайте повітряний фільтр, трамблер, бензонасос, карбюратор і колектор, троси управління заслінкою і трос газу, проводку системи запалювання, комутатор, котушку, паливні трубки, блок управління, бензобак і шланг підсилювача. Також видаліть рідної джгут і прокладете новий, в якому є роз'єм бензонасоса.
6
Прокладіть паливну магістраль по дну кузова, накрутіть паливні шланги і закріпіть паливний фільтр. Потім встановіть новий бензобак і підключіть паливну магістраль. З'єднайте і закріпіть всі деталі між собою.
Корисна порада
Коли будете знімати старі запчастини, акумулятор зніміть в першу чергу.