Вплив сирої їжі на організм людини.

Сира їжа - та, що не зазнала термічній обробці будь-якого виду, тобто, гасіння, жаренню, ширяння, вареного чи копченого. Людину, яка харчується сирою рослинною їжею, називають Сироїд. Корисність харчування сирими продуктами доведена досвідом багатьох дослідників у галузі раціонального харчування, в той час, як офіційна медицина з нею за деякими пунктами не згодна.
Інструкція
1
Візьміть до відома, що у Ведах, - самому древньому вченні людства, яке дійшло до нас від наших предків, говориться, що багато тисяч років людство харчувалося сирої рослинною їжею, тобто, овочами, фруктами, горіхами і травами. «Полювання на мамонтів» людина почала не далі п'яти тисяч років тому. У давніх переказах розповідається, що люди-сироїди жили до 1000 років, мали чудове здоров'я, феноменальну пам'ять і магічні здібності.
2
Майте на увазі, що чари сироїдіння полягає в збереженні цінних елементів - ензимів або прани, які потрібні людині для благополучного існування. Температура, що перевищує межу в 40 С, моментально руйнує ці корисні речовини, зменшуючи користь продуктів в сотні разів.
3
Візьміть на замітку: досвід багатьох людей, серед яких російський співак Олексій Мартинов, голлівудська кіноактриса Демі Мур, доктор з Арізони Габріель Кузенс, американський кінорежисер Маркус Роткранз, довгожитель з Вірменії Ваге Данієлян та інші, - показав дивовижні результати. У людини з'являється величезна кількість енергії. Як наслідок, проходять всі хвороби тіла, в тому числі хронічні та невиліковні офіційною медициною, йде зайва вага, відчутним чином розгладжуються зморшки, шкіра стає гладкою і пружною, як у немовляти. Серед внутрішніх змін варто відзначити появу ясності розуму, загострення всіх органів почуттів, значне поліпшення пам'яті, невимовне підвищення працездатності, а також відкриття внутрішніх резервів, наприклад, нових творчих здібностей.
4
Пам'ятайте, сироїда, що пройшов перехідний період, можна відрізнити по здоровому кольору обличчя, магічному блиску в очах, красивим контурах тіла, завжди радісного настрою і загального благополуччя.
5
Перш, ніж переходити на харчування сирою їжею, ознайомтеся з працями фахівців, які проводили дослідження в цій області, серед яких: Вікторія Бутенко, Володимир Шемшук, Валентин Миколаїв, Аршавір Тер-Аванесян, Ерет Арнольд, Олександр Чупрун та інші. Маючи в наявності інструмент для вдосконалення, потрібно володіти знаннями для його правильного використання, щоб не нашкодити, а принести користь.