Як чистити статеве покриття.

Статеве покриття найбільше схильне забруднень. Адже на ньому осідає пил, побутове сміття і вуличний бруд. Підлогове покриття можна очищати тільки залежно від його типу.
Вам знадобиться
  • - рідина для миття лінолеуму;
  • - рідке мило;
  • - засіб для миття підлог;
  • - шампунь для килимів;
  • - харчова сода;
  • - уайт-спірит;
  • - пилосос.
Інструкція
1
Лінолеум користується великою популярністю. Він не вимагає до себе особливого догляду і досить довговічний. Лінолеум не можна мити дуже гарячою водою. Він може втратити еластичність і яскравість забарвлення. Щоб очистити даний вид підлогового покриття, досить протирати його кілька разів на тиждень. Використовуйте спеціальні засоби для миття лінолеуму або рідке мило.
2
Що стосується очищення паркету, то воно полягає в регулярному зборі сміття пилососом або віником. Протирати його можна тільки вологою ганчіркою. Незначні забруднення можна видалити рідиною для миття посуду. Якщо пляма не виводиться таким чином, скористайтеся наждачним папером №0. Після такої обробки пополіруйте паркет спеціальною мастикою.
3
Ламінат не переносить підвищеної вологості. Тому протирати його можна тільки добре віджатою ганчіркою. Для видалення забруднень використовуйте спеціальні рідини для миття підлог. Ні в якому разі не чистите ламінат абразивними засобами - вони пошкоджують покриття.
4
Керамічна плитка досить проста в догляді. Її можна очищати теплою водою з додаванням рідких миючих засобів. Якщо на плитку потрапили краплі жиру, приготуйте пасту з харчової соди і води. Плями від фарби ефективно видаляються уайтрспіритом або іншим розчинником. Змочіть поролонову губку в засобі і потріть забруднену ділянку.
5
Ковролін необхідно регулярно очищати від пилу і бруду пилососом. Залежно від ступеня забруднення проводите чистку килима спеціальними засобами. В магазинах побутової хімії наданий широкий асортимент цих препаратів. Вони виготовляються у вигляді шампунів і порошків. Якщо на килимовому покритті з'явилися плями, якнайскоріше промокніть їх паперовим рушником. А потім почистіть щіткою і засобом для миття посуду. Протріть килим вологою ганчіркою і просушіть.