Як визначити висоту столу для дитини.

Звичку правильно сидіти можна виховувати у дитини тільки тоді, коли меблі відповідає його зростанню. Важлива висота столу, висота стільця і їх співвідношення.
Вам знадобиться
  • - стіл, бажано з поперечиною (або з лавочкою під ноги);
  • - стілець;
  • - підставка під підручники.
Інструкція
1
При покупці меблів орієнтуйтеся на наступні показники: якщо зростання дитини - 110-119 см, висота стола і стільця повинна бути 52 і 32 см відповідно; якщо зростання дитини 120-129 см, то висота столу і стільця повинна складати 57 і 35 см; якщо дитина вище 130 см, але нижче 140 см, йому знадобляться стіл і стілець висотою 62 і 38 см; при зростанні 140-149 см необхідні висота столу і стільця 67 і 41 см. Подібним чином можна розрахувати висоту робочого місця і для більш рослих дітей.
2
Також враховуйте, що для занять зручний стіл, який на 2-3 см вище ліктя дитини, що стоїть біля нього. Якщо немає спеціальної поперечини, то бажано ставити під ноги сидячого за столом лавочку. Ноги дитини повинні бути зігнуті під прямим або тупим кутом. Між столом і грудьми дитини повинна вільно проходити долоню.
3
Зверніть увагу, що у шкільних парт поверхню часто нахилена. Це полегшує роботу очей. Якщо вдома зробити таке неможливо, нехай дитина кладе на поверхню столу підставку для підручників під кутом 30-40 градусів.
Зверніть увагу
В наше «комп'ютерне» час порушення постави зустрічаються навіть у чотирирічних. У сім років проблеми з поставою є практично у кожної третьої дитини. Педіатри відзначають, що одне з перших місць у школярів серед усіх відхилень у стані здоров'я займають порушення постави. Вони часто пов'язані з тим, що більшу частину часу учні сидять за столом (на уроках, при підготовці домашнього завдання, біля телевізора і монітора, при прийомі їжі і т.д.), і сидять вони найчастіше неправильно. Якщо ноги дитини висять, якщо він зігнувся, якщо йому нікуди подіти коліна, він швидко втомлюється, знижується його сприйняття і працездатність, псується постава і навіть порушується діяльність внутрішніх органів. Незручне сидіння за столом негативно позначається на діяльності серця, легенів, шлунка, нирок і печінки. Діти, яким незручно сидіти, частіше хворіють на пневмонію і бронхіт. Вони схильні до гострих респіраторних захворювань. Крім того, у таких хлопців починає розвиватися короткозорість.
Всім відомо, як важко дітям всидіти на одному місці. Однак хоче дитина того чи ні, за столом йому доведеться проводити багато часу. Наша задача - вибрати зручний стіл, який відповідав би індивідуальним особливостям малюка.
Інструкція
1
При виборі робочого столу зверніть увагу на глибину і ширину його робочої поверхні. Так, глибина не повинна бути менше 80 см., Ширина - не менше ніж 100 см.
2
Посадіть дитину за стіл. Якщо лікті вільно лежать на стільниці, а ноги знаходяться під прямим кутом і рівно стоять на підлозі, то стіл обраний правильно. Тільки за таким столом постава дитини залишиться правильною.
3
Стіл повинен бути містким. Підручники, зошити, альбоми та інші шкільні приналежності повинні уміщатися в ящиках і на полицях столу. Все повинно бути під рукою, інакше дитина буде відволікатися. Це не кращим чином позначиться на продуктивності його занять.
4
Вибирайте стіл, чия конструкція дозволяє міняти висоту стільниці залежно від росту дитини. Так ви зможете помітно заощадити, оскільки стіл буде служити довгі роки.
5
Не купуйте дитині стіл з дорогих порід дерева. Навряд чи він буде ставитися до нього з особливим трепетом. Незабаром стіл покриють сліди від фломастерів, кулькової ручки і циркуля. Втім, не варто купувати столи зовсім вже з дешевих матеріалів. Наприклад, деякі види пластику можуть бути токсичні, а їх сильний запах викликати алергію.
6
Ще однією причиною, по якій не варто зупиняти свій вибір на дешевому столі є стільниця. Справа в тому, що будь-яка взаємодія з вологою може привести її в непридатність. Навіть що впала на такий стіл рамка для фотографій здатна пошкодити його покриття.
7
Не женіться за ультрамодним дизайном. Письмовий стіл - це в першу чергу місце, де дитина вчить уроки, виконує домашнє завдання. Таким чином, стіл повинен налаштовувати на серйозний лад, а не відволікати своїм зовнішнім виглядом.
8
Купуючи стіл, враховуйте той факт, що рано чи пізно на ньому доведеться розташувати комп'ютер. Тому він повинен бути достатньо большім.Не переплачуйте за функції, які ніколи не знадобляться вашому чаду. На якості навпаки не слід економити.