Як пофарбувати хутро в домашніх умовах. пофарбувала хутро і він зменшився.

Іноді трапляється так, що хутряний виріб може прослужити ще багато років, зберігаючи тепло і красу, але його колір став таким, що носити шубку або шапку ви вже не може собі дозволити. Іноді хутро вицвітає, покривається плямами, линяє, а іноді його колір попросту набридає власниці. Якщо колір шуби вас не задовольняє - це не привід позбуватися речі. Ви можете спробувати змінити колір хутра самостійно, пофарбувавши його в домашніх умовах в потрібний колір.
Інструкція
1
Підбираючи барвник для хутра, купуйте тільки той відтінок, який є більш темним, ніж той, в який вже пофарбований хутро вашої речі.
2
Якщо хутро білий або бежевий, його можна фарбувати у велику частину доступних відтінків - червоний, рудий, коричневий та інші. Якщо хутро темний, фарбувати його можна тільки в більш темні кольори - темно-коричневий, каштановий, чорний.
3
Забарвлювати хутряний виріб можна тільки в бочках з нержавіючої сталі або в спеціальних пластикових баках, використовуючи тонуючі засоби або окисні барвники. Найпростіше забарвити шубу окисними барвниками, так як вони недорогі і дозволяють забарвити хутро при більш низьких температурах, даючи в результаті красивий блиск.
4
Щоб не зіпсувати річ фарбуванням, перевірте на невеликому шматочку хутра, як він реагує на барвник.
5
Якщо хутро старий, він може не витримати операції. Також погано піддаються фарбуванню брудні й забруднені хутряні вироби - перед фарбуванням ретельно вичистіть хутро. Приготуйте розчин з літра гарячої (35-38 градусів) води, розбавте в ній 20 г солі, 2-3 г аміаку 25%, а також додайте грам миючого засобу або шампуню і грам харчової соди. Якщо потрібно більше розчину, збільште кількість інгредієнтів пропорційно збільшенню кількості води. На два літри візьміть в два рази більше інгредієнтів, на три літри - в три рази більше. Отриманим розчином морите шкуру доти, поки вона не буде готова до фарбування.
Найчастіше після вичинки шкурка звіра має непривабливий колір. В ідеалі її фарбування краще проводити в промислових умовах, але це можна зробити самостійно і вдома.
Інструкція
1
Купіть звичайну фарбу для волосся. Якщо хочете просто освіжити тон, купуйте більш темний відтінок, ніж натуральний на шкурі. Наприклад, темний хутро можна забарвити тільки коричневим, каштановим або чорним кольором. Світлі тони шкури забарвлюються в будь-який доступний відтінок (рудий, темно- і світло-червоний і т.д.). Купуйте стійку фарбу, інакше звичайна буде швидко змиватися.
2
Освітлити хутро, якщо бажаєте отримати абсолютно інший колір. Зробити це можна звичайної перекисом водню, точно також як при знебарвленні волосся людини. Можна відбілити шкуру ще у вологому стані таким способом, як «обкурювання». Шкуру натягніть і розмістіть в щільно закриваються приміщенні. Порошок або шматок сірки облийте спиртом і підпаліть. Залиште шкуру на 12 годин. Після цього хутро стає жовтуватого відтінку, і його можна фарбувати навіть в світлі тони. За бажанням можна використовувати будь шампунь відтінку.
3
Перед фарбуванням видаліть сліди жиру, що залишилися на шкурі після вичинки. Для цього нанесіть на хутро суміш води з крейдою щіткою і висушіть при температурі близько 40 градусів. Далі хлорування робить хутро більш сприйнятливим до фарбування, для чого шкуру на короткий час опустіть у слабкий розчин сірчаної кислоти.
4
Все процеси спробуйте спочатку на невеликій ділянці шкури, щоб згодом не зіпсувати її цілком. Дотримуйтесь весь технологічний процес так, як ніби ви фарбуєте власне волосся. Для однорідної забарвлення шкуру добре натягніть, щоб не виявилося непрокрашенних місць. Наносите фарбу на шкурку дрібної щіткою, спрямовуючи її по росту волосся. Залиште фарбу на деякий час (за інструкцією). Ретельно змийте її теплою водою. Для стійкості забарвлення додайте розчин оцту або зробіть ополіскування розчином з дубильних речовин (кори дуба, каштана та ін.). Прополощіть шкуру і висушіть, а потім розчешіть.