Як прошити Sony Playstation 2. прошити соні плейстейшен 2.

Процес перепрошивки ігрової приставки Sony Playstation 2 називається чиповки. Виконувати дану операцію рекомендується тільки людям, що мають досвід роботи з программаторами і чіпами пристроїв, оскільки, допустивши помилку, ви можете пошкодити ігрову консоль повністю.
Вам знадобиться
  • - спеціальний набір інструментів для чиповки (такі можна знайти в магазинах радіотехніки або купити пристрої окремо);
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
З'ясуйте точно модель вашої ігрової приставки Sony Playstation 2. Незважаючи на зовнішні подібності, внутрішні складові можуть варіюватися залежно від версії пристрою, це може вплинути на вибір чіпа. Після цього замовте в інтернет-магазині або придбайте в торгових точках вашого міста спеціальний чіп для Sony Playstation 2 відповідно моделі. Ціни на нього можуть варіюватися від 30 до 100 євро залежно від виробника.
2
Скачайте в інтернеті схему чиповки вашої моделі консолі. Після цього, відповідно до схеми, замініть чіп пристрою. Тут вам знадобиться паяльна станція, інструмент для зачистки проводів, олов'яно-свинцевий припой, пінцет. У разі, якщо ви в недостатній мірі знайомі з процесом чиповки даного пристрою, ви можете звернутися до відеоінструкції, наприклад, скачати ось цей диск, в якому детально описується даний процес: http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t = 3366079.
3
У разі відсутності у вас необхідних інструментів для чиповки приставки Sony Playstation 2, або якщо виконання даного процесу в домашніх умовах викликає певні труднощі, також в разі відсутності у вас досвіду роботи з чіпами і программаторами - віддайте вашу приставку в сервісний центр вашого міста, що працює з даним типом консолей.
4
Зверніть особливу увагу на репутацію сервісу та відгуки його клієнтів, також переконайтеся в тому, що раніше вони виробляли заміну чіпсета на ігровій приставці Sony Playstation 2 і надають вам гарантію результатів своєї роботи. Дізнатися адреси сервісів ви можете на міських сайтах і форумах, там же ви можете знайти і людину з певними навичками та досвідом роботи, який, цілком можливо, підійшов би для виконання даної роботи в разі відсутності у вашому місті потрібних точок з перепрошивки Sony Playstation 2.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=j7unbIO7thA
Корисна порада
Не беріться за чиповки приставки самостійно.