Як розібрати мікрофон.

Мікрофон - це пристрій для передачі звуку в аудіопристр для подальшого його відтворення і запису. Розбирати його рекомендується тільки в крайніх випадках, а ремонтувати тільки при наявності у вас навичок роботи з аудіотехнікою відповідного виробника.
Вам знадобиться
  • - викрутка.
Інструкція
1
Для того щоб розібрати звичайний мікрофон, спробуйте від'єднати верхню його половину. Для цього спробуйте зняти її, підчепивши з різних сторін. Також деякі моделі мають закручується конструкцію. Будьте обережні, щоб не пошкодити з'єднання проводів мікрофону.
2
Для того щоб від'єднати мікрофон в телефоні, виконайте його розбирання, відкрутивши шурупи, що утримують корпус мобільного пристрою, потім, підчепивши обидві частини апарату за допомогою пластикової карти або неострого ножа, розкрутіть мікросхему і знайдіть кріплення мікрофона. Від'єднайте його за допомогою невеликої хрестової викрутки. У випадку, якщо він припаяний до мікросхеми вашого телефону, найкраще не намагайтеся від'єднати пристрій, щоб надалі не доводилося звертатися в сервісний центр.
3
Якщо ви хочете розібрати мікрофон вашого ноутбука, попередньо відкрийте корпус монітора. Для цього зніміть спеціальні заглушки, встановлені по його периметру, відкрутіть з'явилися болти, якщо необхідно, також розберіть корпус комп'ютера. Це може знадобитися в разі, коли кріплення корпусу монітора знаходяться під панеллю над клавіатурою.
4
Подденьте стінки корпусу вашого екрану за допомогою пластикової карти або неострого ножа. Якщо корпус скріплений за допомогою спеціального клею, встановіть плоску викрутку на стику частин монітора і злегка вдарте по ній долоню зверху. Знайдіть кріплення мікрофона в лівій верхній частині вашого монітора.
5
Якщо ви хочете розібрати мікрофон від гарнітури мобільного телефону, скористайтеся тонким плоскою викруткою або не гострим ножем, щоб підчепити частині пристрою. Після того, як частини корпусу мікрофона отсоединятся, відкрутіть невеликі кріплення за допомогою маленької хрестової викрутки відповідного розміру.
Корисна порада
Не втрачайте складові частини пристроїв при розбиранні.