Як завести Lada в мороз.

Завести автомобіль в сильний мороз буває деколи дуже складно, особливо для власників іномарок. Виникнення подібної ситуації у власників машин виробництва російського автопрому часто вказують на проблеми з акумулятором.
Вам знадобиться
  • - заряджений акумулятор для перевірки.
Інструкція
1
При виникненні проблем в роботі автомобіля російського виробництва в мороз перевірте в першу чергу рівень заряду акумулятора. Якщо стартовий струм буде менше двохсот ампер, подумайте про зміну устрою. Ви також можете перевірити це при використанні альтернативного повністю зарядженого АКБ.
2
У кожному разі перед заміною даної деталі проконсультуйтеся з фахівцем, тому як проблема може полягати не тільки в акумуляторі. Також в деяких випадках може допомогти відновлення АКБ, але виконувати це потрібно в певних умовах з наявністю спеціальної апаратури. В даному випадку краще не ризикувати і все ж звернутися за допомогою до досвідчених фахівців.
3
Заводя автомобіль в мороз, спочатку увімкніть фари, щоб розігріти акумулятор малим струмом, потім почекайте близько хвилини до виконання всіх інших дій. Це збільшить термін служби вашого акумулятора. Якщо машина перебувала на морозі недовгий час, цілком вистачить і 30 секунд. В автомобілях іноземного виробництва може знадобитися часом до 10 хвилин, щоб прогріти акумулятор, тут все залежить від моделі та країни збірки.
4
Якщо у вас виникають будь-які проблеми з використанням автомобіля в мороз, зверніть увагу на наявність в ньому будь-яких несправностей, оскільки автомобілі російського виробництва спеціально передбачені для роботи в умовах холодної зими.
5
Приділіть особливу увагу акумулятору, а за відсутності у вас навичок ремонту автомобіля, зверніться до сервісних центрів вашого міста за дозволом проблемної ситуації. Також не забувайте про гарантійний ремонт, дізнайтеся, чи стосується дана ситуація до гарантійних випадків, оскільки таке відхилення від норми явно вказує на наявність несправності в автомобілі.
Корисна порада
Взимку року якнайчастіше звертайте на рівень заряду акумулятора.
В незапам'ятні часи одна розумна людина сказала, що віз готують взимку, а сани - влітку. Щодо нашого часу можна перефразувати народну мудрість і зробити висновок, що до зимової експлуатації машину необхідно готувати до кінця теплого сезону року.
Вам знадобиться
  • - зимові масла,
  • - ареометр,
  • - ефір.
Інструкція
1
Щоб полегшити ранковий запуск силової установки автомобіля з приходом холодів, необхідно заздалегідь провести заміну мастила в двигуні і в коробці передач, заповнивши картери зазначених агрегатів маслами зниженою в'язкості і призначених для роботи в зимовий час.
2
Поряд з вищепереліченими заходами, так само перевіряється і щільність електроліту в акумуляторі. При необхідності, вона доводиться зарядним пристроєм до норми, рівної 1,27 за шкалою ареометра.
3
У тих випадках, коли щільність електроліту відновити не виходить, акумуляторну батарею потрібно замінити новою.
4
Як правило, проблеми з запуском двигуна починаються з пониженням температури навколишнього повітря до - 20 градусів. Помилка більшості водіїв в подібних умовах полягає в тому, що вони починають обертати стартером маховик мотора без попередньої підготовки.
5
Досвідчений власник перед спробою запустити двигун спочатку включить на кілька хвилин ближнє світло в фарах. Створення навантаження в електричній мережі автомобіля розігріє електроліт в акумуляторі, що спричинить підвищення його щільності.
6
Потім кілька разів включається запалювання, для того щоб бензонасос максимально наповнив паливну магістраль. І тільки потім здійснюється перша спроба пуску двигуна. Якщо в цей момент мотор не подає ознак «життя», то медичним шприцом проколюється гумка повітряного патрубка, якомога ближче до дросельного вузла, і туди вводиться один кубик ефіру. Після чого двигун неодмінно заведеться.
7
Не слід захоплюватися ефіром при запуску силової установки. Його передозування дуже небезпечна і може призвести до поломки мотора. Тому вдаватися до його використання слід виключно в безвихідних ситуаціях, коли всі спроби щодо «оживлення» двигуна не увінчалися успіхом.