Як прикрасити вхід у будинок.

Вхід у будинок створює перше враження про його власників. І звичайно, територія перед будинком повинна бути не тільки зручною, але і красивою. За допомогою декількох дизайнерських прийомів її можна перетворити, не затрачаючи багато сил і часу. І звичайно, необхідно врахувати те, що декор входу в будинок повинен знаходитися відповідно з єдиним спільним стилем самого будинку та прилеглої до нього ділянки.
Вам знадобиться
 • - дверна ручка;
 • - дверний молоточок;
 • - фасадна фарба;
 • - дерев'яні рейки;
 • - полікарбонат;
 • - декоративні ліхтарі;
 • - гірлянда екстер'єрна;
 • - садові ліхтарі на сонячних батареях;
 • - кашпо для квітів;
 • - камені (річкова галька або морські дрібні камені);
 • - фіранка або жалюзі;
 • - садові скульптури.
Інструкція
1
Почніть з вхідних дверей. Поміняйте дверну ручку. Повісьте дверний молоточок, він відіграє не стільки функціональну, скільки декоративну роль.
2
Придбайте фасадну фарбу, ретельно підібравши колір. Окрасьте всі елементи, задіяні в переробці (двері, навіс, перила і т.д.). Дерзайте, експериментуйте, поєднуйте кольору, не бійтеся використання яскравих відтінків. Двері та інші поверхні можуть перетворитися кардинально, завдяки вашій сміливої фантазії.
3
Навіс над дверима. Збільште його розмір за допомогою легких рейок, звисаючих за межі навісу. Прикріпіть на них прозорий полікарбонат вподобаного кольору. Під навісом помістіть підсвічування (гірлянду для екстер'єрів) і декоративні ліхтарі.
4
Додайте освітлювальні прилади над вхідними дверима, біля хвіртки. Це не тільки красиво, але і зручно. Особливою популярністю зараз користуються всілякі світильники, оснащені сонячними батареями. Використовуйте їх для підсвічування доріжок і клумб.
5
Якщо майданчик і сходинки огороджені перилами, підвісьте на них невеликі кашпо з квітами. По обидві сторони від сходинок розташуйте 2 квіткових горщика, в яких залежно від сезону можна міняти рослини (влітку і навесні - квіти, восени - гілки, взимку - ялиночки).
6
Доріжка, що веде до вхідних дверей. Її можна прикрасити, або навіть розширити завдяки камінцях, покладеним по краях. За допомогою квіткових рослин створіть живі бордюри з обох сторін доріжки. При підборі рослин враховуйте час їх цвітіння, висоту і форму.
7
В благоустрої даної території добру службу послужать перголи. Така споруда можна розмістити над хвірткою або лавою. Влітку пергола прикрашається кучерявими рослинами, а взимку світяться гірляндами.
8
Спорудіть терасу, якщо розміри ділянки, задіяного в переробці, дозволяють це зробити. Розміри тераси можуть бути досить невеликими, що вміщають пару крісел або садових стільців, по можливості чайний столик. Вертикальні поверхні тераси прикрасьте квітами в кашпо, світильниками або декоративними ліхтарями. Повісьте фіранки або встановіть жалюзі. Використовуйте садові скульптури, їх можна успішно поєднувати в композиції з квітами.
9
Лавка біля входу в будинок переконливо скаже про ваш гостинність. Розташувати її можна як у хвіртки, так і під навісом. Лава може бути як статичною, так і мобільного (переносний). У сусідстві з лавою будуть вдало виглядати квіти і садові скульптури. Щасливої вам переділки!