Як знизити кількість лейкоцитів.

У нормі загальний вміст лейкоцитів у крові становить від 4 до 9 ^ 10 в 1 л. Розрізняють два види підвищеного вмісту лейкоцитів - фізіологічний і патологічний лейкоцитоз. Залежно від виду лейкоцитозу вирішується питання про зниження кількості лейкоцитів.
Інструкція
1
Фізіологічний лейкоцитоз утворюється через 2 години після прийому їжі, в цьому випадку його називають харчовим. У відповідь на надходження в організм чужорідних антигенів, які містяться в білкової їжі, имунная система формує відповідну реакцію. Механізмом, що запускає підвищення вмісту лейкоцитів у крові, служить розпад білка, що міститься в їжі. Амінокислоти і олігопептиди збільшують вироблення гастрину слизовими клітинами шлунка, це призводить вк розширенню судин, посилення кровопостачання слизової оболонки і до міграції лейкоцитів. Вони приймають неспосредственное участь у травленні шляхом фагоцитозу. Цей вид лейкоцтоза не потребує лікування. Зниження вміст лейкоцитів відбувається природним шляхом, через 3-4 години після прийому їжі.
2
Еозинофільний лейкоцитів відноситься до патологічного увазі, характеризується зрушенням лейкоцитарної формули у бік збільшення кількості еозинофілів. Це відбувається через прискорення їх продукції або посиленні їх виходу в кров з кісткового мозку. Причиною такого лейкоцитозу є алергічні реакції негайного типу, такі як набряк Квінке, напад бронхіальної астми і т. Д. Як правило, вони виникають у відповідь на введення лікарських препаратів або вакцин. Пусковим механізмом у цьому випадку служить підвищений викид біологічно активної речовини - гістаміну. Цей вид лейкоцитозу лікуєте в двох напрямках. Спочатку потрібно усунути дію ліки чи іншого речовини, що викликала алергічну реакцію. Для цього припиніть прийом препарату і проведіть дезінтоксикаційну терапію (внутрішньовенну інфузію препаратів, прийом великої кількості рідини і т.д). Паралельно з цими заходами приймайте антигістамінні препарати.
3
Нейтрофільний лейкоцтоз є показником запальних процесів в організмі. Підвищення кількості нейтрофільних лейкоцитів у крові обумовлено їх прискореним виходом мз кістковомозкового депо у відповідь на шкідливу дію бактеріальних і вірусних агентів, а також продуктів розпаду тканин при некрозах. Такий процес відбувається при гострих інфарктах, при великих опіках, інтоксикаціях і злоякісних утвореннях. У цьому випадку проводите лікування основного захворювання (антибактеріальну терапію при інфекціях), дезінтоксикаційну терапію і всі належні при конкрентном захворюванні види лікування. Колічесвто лейкоцитів досліджується в динаміці, їх показники свідчать про ефективність поводімого лікування.
4
Якщо немає клінічних проявів запальних захворювань, але в крові виявляється підвищений вміст лейкоцитів, обстежтеся на наявність латентно протікає інфекції. У ряді випадків лейкоцитоз є єдиною ознакою наявності захворювання. Здайте аналізи крові в динаміці, в т.ч. бактеріальний посів.