Як привчити дитину до слінгу.

Слінг, або клаптевий тримач - пристосування для перенесення дитини, яке знаходить все більшу популярність у батьків. Але не всі діти відразу ж погоджуються перебувати в ньому тривалий час, особливо в тому випадку, якщо використання слінгу починається після тривалого часу після народження. Є кілька прийомів, які можуть полегшити знайомство малюка зі слінгом.
Вам знадобиться
  • - слінг;
  • - інструкція з використання слінгу;
  • - дзеркало.
Інструкція
1
примотують дитини тоді, коли він перебуває в гарному настрої. Прослідкуйте, щоб він був ситий і не перебував у нервовому напруженні.
2
Зверніть увагу, коли малюк ходив у туалет останній раз. Справа в тому, що дитині можуть доставляти дискомфорт повний сечовий міхур або кишечник, і він буде турбуватися. Якщо ви практикуєте висаджування, варто висадити дитину перед приміщенням в слінг.
3
Слідкуйте за своїм станом: якщо ви починаєте нервувати, краще відкласти експеримент на деякий час. Діти дуже добре відчувають материнський настрій і переживають разом з мамою.
4
Ритм кроків діє на малюків заспокійливо. Під час намотування дитини в слінг не стійте на місці, ходите по кімнаті або пританцьовуйте.
5
Перевірте, чи правильно ви намотали слінг, звіряючись з інструкцією. Якщо ви поміщали малюка вертикально, коліна повинні бути вище попи і розташовуватися симетрично, а спинка - щільно притягнута. Але при цьому необхідно стежити, щоб намотування ніде не тиснула. Якщо ж положення горизонтальне, важливо, щоб голова немовляти була вище решти тіла. Для контролю якості намотування зручно використовувати дзеркало.
6
Якщо дитина розплакалася в процесі намотування, перервіться ненадовго і дайте йому груди. Можна навіть не виймати його з слінгу повністю, лише послабити намотування так, щоб вона не заважала годувати малюка.
7
Спочатку варто поміщати дитину в слінг ненадовго, хвилин на десять-п'ятнадцять, потім можна збільшувати тимчасові проміжки і пробувати вийти на вулицю.
8
Якщо ви часто носили дитину на руках особою від себе, можливо, йому знадобитися більше часу для звикання до слінгу. Спробуйте положення на стегні і за спиною - вони збільшують огляд, але не надають навантаження на хребет.
Зверніть увагу
Слідкуйте за тим, щоб у малюка був доступ повітря: його підборіддя не повинен торкатися грудей.
Корисна порада
Існує кілька видів слінгів, і в кожного з них є якісь особливості. Слінги-рюкзаки, май-слінги та слінги з кільцями досить прості у використанні, а слінги-шарфи добре підходять для тривалого носіння. Підберіть вид слінгу, який краще підійде вам і дитині.