Як почистити шапку.

Хутряні вироби красиві, теплі і елегантні - і якщо ви хочете, щоб ваша дорога річ з натурального хутра залишалася такою ще довгі роки, за нею потрібно правильно доглядати. Тепла і пухнаста хутряна шапка прослужить вам багато років, якщо ви будете вчасно чистити її і дотримуватися правил зберігання в теплу пору року. Як же правильно доглядати за хутряною шапкою, чистити її і зберігати?
Інструкція
1
Перш, ніж прибирати хутряну шапку по закінченню зимового сезону в шафу, ретельно почистіть її, вибивши пил. Провітріть хутро шапки на балконі. Прибирайте провітрену і очищену шапку в шафу, попередньо загорнувши її в тканину і набивши папером.
2
Якщо ваша біла хутряна шапка з часом придбала жовтуватий відтінок, є спосіб повернути їй білосніжний колір. Почистіть шапку сухий картопляним борошном, після чого ретельно відбийте її, вибийте всю муку, пропилесосьте і розчешіть.
3
Також можна повернути шапці білий колір, злегка протерши хутро розчином з 5 мл перекису водню і 3 крапель нашатирного спирту, розчинених у 250 мл води. Провітріть шапку на балконі в сонячну погоду. Чистити білу шапку час від часу корисно простим харчовим крохмалем. Розчешіть шапку з крохмалем, а потім ретельно витрусити ее.Предотвратіть пожовтіння хутра можна, зберігаючи шапку в теплу пору року в синьому папері.
4
Щоб очистити забруднився норкову шапку, змішайте чайну ложку спирту і три чайних ложки кухонної солі, розчиніть суміш у воді і протріть шапку вийшла сумішшю. Свіжа пляма протирають по лінії росту волоса у вовни, а застаріле - проти зростання.
5
Також хутряну шапку можна почистити, обережно натираючи її сумішшю висівок і тирси. Після того, як тирса вберуть бруд, пропилесосьте шапку і розчешіть її щіткою. Натерти шапку з такою ж метою можна дрібно змолоти вівсяними пластівцями.
6
Шапку з штучного хутра нескладно почистити, розчинивши в теплій воді дві-три ложки звичайного прального порошку. Збийте піну і нанесіть її на ворс щіткою. Обробіть шапку, протріть бавовняним рушником і висушіть.