Як відрізнити собаку грифона від інших. грифони собаки чим годувати.

Грифони - ціла група порід собак. У неї входять бельгійський, брюссельський і брабансонскій грифон. Це дуже цікаві, забавні і незвичайні тварини, схожі на маленьких домовят. У нашій країні популярність грифонів зростає з кожним роком. Хоча далеко не кожен може пояснити, хто такий грифон і відрізнити це миле створіння від інших собак.
Інструкція
1
Грифони - це маленькі, забавні, міцні, веселі і дуже енергійні собачки. Їх нескладно дізнатися по опуклим хитрим очках і задертий носик. Вага грифонів варіюється від 3,5 до 6 кг.
2
Відрізнити представників трьох видів грифонів один від одного дуже просто. Брюссельський грифон - це руда жесткошерстная собачка. Бельгійський грифон також має жорстку шерсть, але окрас його може бути тільки чорним або чорно-підпалі. І брюссельський, і бельгійський грифони мають забавну борідку з вусами. Брабансонскій грифон - це Гладкошерсті істота, зовні дуже схоже на собаку породи боксер в мініатюрі. Брабансони можуть бути і рудого, і чорного, і чорно-подпалого забарвлення.
3
Грифони, незалежно від різновиду породи, мають гарну врівноваженою психікою. Якщо ви плануєте завести собаку, який не привертає на перехожих і інших тварин, що не займає багато місця в квартирі, і ту, яка не буде турбувати сусідів своїм гавкотом, грифон - самий підходящий для вас варіант. Навіть якщо у вашому будинку вже є інші вихованці, ці забавні істоти увіллються в їх компанію дуже швидко.
4
Сміливо вибирайте грифона в якості домашнього вихованця. Ця собачка стане вам приємним компаньйоном для прогулянок, який не буде облаивать кішок і бігати за проїжджаючими повз вас велосипедистами. Грифони відрізняються від представників інших порід собак приємним інтелігентним характером. Вони із задоволенням будуть спати у вас на колінах, а у вашу відсутність самі займуть себе іграшками.
5
Грифонів частенько називають собачками «з моторчиком». Тому якщо у вашому будинку є маленька дитина, задумайтеся про придбання для нього вірного, веселого і невгамовного чотириногого друга - маленького «гріфончіка». У вас з'явиться купа вільного часу, адже ця спритна собачка просто не дасть вашому малюкові занудьгувати.