Як випрямити шубу.

Шуби не тільки прекрасно зігрівають взимку, але і служать таким собі еталоном статусу і багатства. Сучасні модниці в більшості випадків віддають перевагу взимку саме цьому виду верхнього одягу. Але часто буває, що внаслідок неправильного поводження з виробом хутро на ньому мнеться. Щоб повернути йому первісний вигляд, існує кілька простих правил.
Вам знадобиться
  • - спеціальна щіточка для хутра;
  • - м'яка безбарвна губка;
  • - вода.
Інструкція
1
Якщо ви зберігаєте шубу в складеному вигляді або в коробці, то хутро може пом'ятися дуже сильно. Випрямити її допоможе дуже простий спосіб. Повісьте свій виріб на плічки, потім увімкніть у ванній кімнаті гарячу воду. Через кілька хвилин помістіть вашу шубку в хмару пари. Не залишайте шубу у ванній надовго, щоб вона не намокла і не деформувалася при висиханні. Коли хутро на шубі під впливом пари розгладиться, приберіть її з ванної, струсіть і повісьте сушитися в сухе провітрюване приміщення, наприклад, на балкон чи лоджію.
2
Якщо ваша шуба пом'ялася тільки в деяких місцях, наприклад на комірі або в зоні спини, то випрямити хутро вам допоможуть вода і звичайна м'яка поролонова губка. Добре, якщо вона буде безбарвною, щоб не залишати слідів. Зволожите губку і проведіть нею кілька разів по зім'яв ділянці. Намагайтеся розгладжувати хутро по напряму зростання ворсу. У деяких магазинах також можна придбати спеціальну щіточку для хутра. Якщо у вас вона є, то злегка зволожите пом'ятий хутро губкою, а потім розчешіть його щіткою в потрібному напрямку. Після цього ретельно просушіть виріб. При необхідності процедуру можна буде повторити кілька разів.
3
Якщо хутро на шубці пом'явся під час прогулянки або поїздки, особливо в мокру погоду, то відразу ж по приходу додому струсіть шубу і злегка пригладьте хутро в потрібному вам напрямку. Губка при цьому може бути тільки злегка зволоженою.
Зверніть увагу
Сушити шубу потрібно завжди в розправленому вигляді на плічках в провітрюваному приміщенні. Ніколи не користуйтеся для просушки хутряних виробів феном і не вішайте вашу шубу біля опалювальних приладів, так як гаряче сухе повітря стане причиною ламкості ворсу. Щоб уникнути зминання зберігайте шубу в шафі на вішалці, але при цьому стежте, щоб вона не була затиснута іншим одягом.
Шуба з натурального хутра - відмінний подарунок для будь-якої жінки. Розкішні хутра не тільки зігріють в сувору російську зиму, але і дозволять вам виглядати просто чудово. На жаль, навіть найдорожча і красива шуба може бути зіпсована при неправильному догляді. Приміром, на шубі може пом'ятися хутро. На щастя, з цією проблемою можна впоратися.
Вам знадобиться
  • - губка;
  • - рідкісна гребінець;
  • - вода.
Інструкція
1
Варто знати, що пом'ятися може як довгий, так і короткий хутро. Подібне може статися, якщо шуба намокне, ворс при цьому ляже неправильно (наприклад, ви притуліться спиною до спинки лавки) і в такому стані підсохне. Зовнішній вигляд виробу це неабияк зіпсує, але зневірятися не треба, є спосіб випрямити хутро навіть у домашніх умовах.
2
Щоб випрямити ворс на шубі, повісьте виріб на плічки. Візьміть поролонову губку і змочіть її водою. Проведіть мокрою губкою по тій ділянці шуби, де ви виявили зім'ятий хутро. Робити це потрібно у напрямку росту ворсу. Потім розчешіть шубу рідкісної гребінцем і залиште сохнути в висячому стані.
3
Цінні хутра - соболя, песця, каракульчу, чорнобурку сушіть в закритому приміщенні на протязі. Шубу з більш дешевого хутра можна повісити на балкон або веранду. Феном підсушувати шубу не варто, навіть якщо вам потрібно просушити всього лише невелика ділянка хутра - від гарячого повітря ворс втрачає свої властивості, стає ламким.
4
Якщо після висихання ви побачите, що результат дій не дав повного успіху, повторіть процедуру.
5
Не забудьте також про освітлення. Не варто проводити експерименти по випрямленню хутра і сушити потім шубу на сонці або під світильником: світлі хутра пожовтіють, а решта легко можуть вицвісти.
6
Пам'ятайте, що набагато простіше запобігти подібну ситуацію, ніж випрямити хутро шуби. Для цього намагайтеся відразу сушити намоклі шубу, не залишайте її в зім'ятому положенні, не зберігайте хутряні вироби в пакеті або коробці, чітко дотримуйтесь правил по догляду та чищення, зазначені на ярлику. Після того як ви знімаєте шубу після чергової прогулянки, обов'язково вішайте її на плічка, щоб вона вільно висіла, і хутро знаходився в природному положенні.
7
Помістивши річ в шафу, намагайтеся, щоб вона не стикалася з рештою одягом, що висить там. Користуйтеся спеціальними чохлами на блискавці для верхнього одягу.