Як розмовляти по skype. Як спілкуватися через скайп.

Учасники програми Skype можуть дзвонити один одному абсолютно безкоштовно. Якщо у вас і у вашого співрозмовника підключені вебкамери, то ви не тільки почуєте один одного, але і побачите. За дзвінки на телефони, не зареєстровані в мережі Skype, доведеться заплатити, але часто такі дзвінки все одно обходяться дешевше, ніж при використанні звичайного телефону.
Вам знадобиться
  • - мікрофон;
  • - динаміки або навушники;
  • - вебкамера;
  • - достатня швидкість інтернет-підключення.
Інструкція
1
Придбайте мікрофон і вебкамеру, якщо ваш комп'ютер ними ще не оснащений. Підключіть ці пристрої. При необхідності встановіть драйвери. Якщо ви не хочете, щоб ваші діалоги чули оточуючі, підключіть ще й навушники. Наявність вебкамери не є обов'язковою умовою, виробляти дзвінки ви зможете і без неї. Просто в цьому випадку ваш співрозмовник вас не побачить.
2
Скачайте програму Skype з офіційного сайту http://www.skype.com/intl/ru/home. Щоб вибрати версію для своєї ОС, виберіть у меню сторінки пункт «Завантажити Skype». Встановіть програму на свій компьютер.Некоторие моделі ноутбуків оснащені вбудованим модулем Skype. Наприклад, в моделях НР Skype входить в інструментарій програми швидкого доступу в інтернет QuickWeb. Запускається ця програма, коли ноутбук вимкнений або перебуває в сплячому режимі, натисканням на клавішу F5.
3
Запустіть програму Skype. У вікні привітання натисніть на посилання «Зареєструвати нового користувача» (Create a new account). Пройдіть процедуру реєстрації. Введіть придумане вами ім'я користувача (Skype Name) і пароль в поля у вікні вітання програми. Натисніть на кнопку «Увійти в Skype» (Sign Me In). Щоб змінити мову інтерфейсу програми, виберіть у меню Tools рядок Change Language.
4
Протестуйте підключене устаткування. Для цього виберіть у списку абонентів Echo/Sound Test Service. Натисніть на кнопку даних про якість зв'язку - крайня праворуч кнопка з індикатором. У віконці черзі відкривайте вкладки, щоб перевірити всі компоненти. Якщо виникли якісь проблеми з обладнанням, натисніть на кнопку «Відкрити керівництво за якістю зв'язку», щоб подивитися підказки по способам їх вирішення.
5
Зробіть тестовий дзвінок у службу Echo/Sound Test Service. Для цього натисніть на кнопку «Подзвонити». Проговорите в мікрофон будь-який текст після звукового сигналу. Після наступного звукового сигналу система відтворить вашу мову. Якщо все працює - можете телефонувати друзям. Якщо запис не вийшла, а мікрофон і динаміки (навушники) функціонують нормально, можливо, у вас низька швидкість інтернету. У цьому випадку вам буде краще спілкуватися з друзями в текстовій формі в чаті програми.
6
Додайте друзів в список абонентів, використовуючи кнопку «Додати контакт». У вікні, введіть всі відомі вам дані про абонента. Якщо він зареєстрований в Skype, йому буде направлено запит на авторизацію. Якщо людина підтвердить цей запит, ви зможете розмовляти з ним безкоштовно в режимі телефонії та в чате.Еслі у вас є акаунт в соцмережі Facebook, ви можете імпортувати в Skype дані про своїх друзів звідти. Для цього виберіть в контактах відповідну вкладку.
7
Телефонуйте на телефонні номери, використовуючи для набору однойменну кнопку в інтерфейсі програми. Щоб здійснювати дзвінки, треба покласти гроші на рахунок. Зробити це можна з банківської картки або через системи електронних платежів. Для поповнення рахунку перейдіть за посиланням «Внести гроші на рахунок» у вікні програми.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8TJwbhvnVq0
Зверніть увагу
Зателефонувати абоненту можна тільки в тому випадку, якщо він знаходиться в мережі - статус вам подcкажет значок поряд з ім'ям абонента. Якщо людину в даний момент в мережі Skype немає, ви можете відправити йому текстове повідомлення в чаті програми.