Як покласти гроші на webmoney. Як правильно класти гроші на вебмані через банкомат ощадбанку.

На території Росії свій WMR-гаманець можна поповнити декількома способами: через термінали, банкомати і каси по прийому готівки. Можливість поповнення рахунку дає більшість терміналів з усіх існуючих. Перелічити гроші на електронний гаманець Webmoney можна, наприклад, через платіжний термінал QIWI.
Вам знадобиться
  • Для того щоб зробити цю операцію вам буде потрібно термінал QIWI та готівку.
Інструкція
1
В меню виберіть пункт "Оплата послуг" та «клікніть по ньому. Вам відкриється наступне віконце і в ньому вам потрібна рядок меню "Електронна комерція" - клікайте по ній.
2
Наступним відкриється вікно з перерахуванням платіжних систем. Вам потрібна кнопка «Webmoney поповнення рублевих гаманців - тепер ви клікаєте вже по ній.
3
Далі з'являється вікно, яке запропонує вам ввести номер електронного гаманця Webmoney. Введіть свій цифровий номер (або номер гаманця тієї людини, рахунок якого ви хочете поповнити), і натисніть «Вперед. Після цього доведеться трохи почекати - термінал повинен з'єднатися з сервером.
4
Потім термінал попросить вас ввести номер вашого мобільного телефону - це необхідно для екстреного зв'язку, якщо раптом з платежем виникнуть проблеми. На щастя, проблем практично не виникає.
5
Після того, як ви ввели свій номер телефону, натисніть «Вперед - прийшла пора ввести в термінал гроші. Сума відобразиться на екрані терміналу. Натисніть «Оплатити - все, на цьому процес перерахування грошей на гаманець Webmoney закінчений.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8TYdL4j1Mfw
Зверніть увагу
Гроші будуть зараховані на рахунок, приблизно, через дві години.
Корисна порада
Обов'язково візьміть чек - це платіжний документ і доказ того, що ви справили платіж.