Як розширити кеш.

Веб-браузери зберігають файли з сторінок, що переглядаються у своїй кеш-пам'яті на жорсткому диску. Якщо ви знову зайдете на ту ж саму сторінку, дані будуть завантажені не з інтернету, а з кешу, що заощадить і час на завантаження сторінки, і трафік. Параметри збереження файлів в кеш ви можете змінити на свій розсуд. У тому числі і розширити обсяг папки кешу.
Інструкція
1
Internet ExplorerЗапустіте браузер Internet Explorer на своєму комп'ютері. Натисніть на кнопку з намальованою шестерінкою, розташована вгорі вікна програми праворуч, відкриється розділ меню «Сервис». У віконці клацніть по рядку «Властивості оглядача».
2
Виберіть у вікні вкладку «Загальні». В розділі вкладки «Історія перегляду» натисніть на кнопку «Параметри». Введіть бажане значення в призначене для цього поле в рядку «Використовуване місце на диску». Якщо хочете, призначте свою папку для збереження файлів - для цього використовуйте кнопку «Перемістити».
3
Натисніть на кнопку ОК для збереження встановлених параметрів і можете продовжувати перегляд інтернет-сторінок за допомогою Internet Explorer.
4
Mozilla FirefoxЗапустіте браузер Mozilla Firefox на своєму комп'ютері. Клацніть по помаранчевій кнопці з написом Firefox в лівому верхньому кутку вікна програми, в меню, виберіть розділ «Налаштування».
5
Відкрийте у вікні налаштувань розділ «Додаткові», а в ньому - вкладку «Мережа». Поставте маркер в рядку «Вимкнути автоматичне керування кешем» і встановіть свої параметри використання дискового простору для збереження файлів.
6
Натисніть для збереження внесених змін на кнопку ОК і можете продовжувати перегляд інтернет-сторінок за допомогою Mozilla Firefox.
7
OperaЗапустіте браузер Opera на своєму комп'ютері. Натисніть на кнопку з великою червоною літерою «О» в лівому верхньому кутку вікна програми. В меню оберіть пункт «Налаштування» - «Загальні настройки». Викликати вікно налаштувань можна також комбінацією клавіш Ctrl + F12.
8
Відкрийте у вікні налаштувань браузера вкладку «Розширені». Виберіть в списку в лівій області вікна розділ «Історія». Встановіть бажане значення в спадному списку в рядку «Дисковий кеш». При бажанні можете також підкоригувати інші доступні параметри збереження файлів.
9
Натисніть для збереження встановлених параметрів на кнопку ОК і можете продовжувати перегляд інтернет-сторінок за допомогою Opera.