Як відкрити папку при завантаженні. Як відкрити меню пуск.

Деякі користувачі завжди починають роботу на комп'ютері з запуску певної програми або з відкриття будь-якої конкретної папки. Звичайно, можна винести ярлики всіх необхідних папок і додатків на «Робочий стіл» або панель швидкого запуску. Але відкривати потрібну папку при завантаженні системи можна і в автоматичному режимі.
Інструкція
1
Щоб при кожному запуску комп'ютера відкривалася потрібна вам папка, її необхідно додати в «Автозавантаження». Зробити це можна кількома способами. Якщо потрібна вам папка відображається в меню «Пуск», додайте її в папку «Автозавантаження» прямо в меню «Пуск». Для цього підведіть курсор до значка потрібної папки і, утримуючи ліву кнопку миші, перемістіть його в розділ «Автозавантаження». При наступному завантаженні системи папка відкриється автоматично.
2
Якщо в меню «Пуск» немає потрібної папки, додайте її самостійно. Для цього клікніть по кнопці «Пуск» правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню пункт «Властивості». Відкриється нове діалогове вікно. Викликати його можна й іншим шляхом. Через меню «Пуск» відкрийте «Панель управління» і клацніть в категорії «Оформлення і теми» по компоненту «Панель задач і меню Пуск» лівою кнопкою миші. Третій варіант: клікніть правою кнопкою миші по «Панелі задач» і виберіть у спадному меню пункт «Властивості».
3
У вікні, перейдіть на вкладку «Меню Пуск» і переконайтеся, що маркер встановлений в полі «Класичне меню Пуск». Натисніть на кнопку «Налаштувати», розташовану навпроти обраного поля, - відкриється додаткове діалогове вікно. Натисніть в ньому на кнопку «Додати» і у вікні «Створення ярлика» вкажіть шлях до потрібної вам папці. Вкажіть місцем для розміщення ярлика папку «Головне меню». Збережіть зміни і закрийте вікна. Відкрийте меню «Пуск» і додайте ярлик папки в «Автозавантаження» так, як це описано в першому кроці.
4
Існує й інший спосіб. Створіть ярлик потрібної вам папки. Для цього клікніть по її значку правою кнопкою миші і в випадаючому меню виберіть команду «Відправити», в підміню виберіть команду «Робочий стіл (Створити ярлик)». Через компонент «Мій комп'ютер» відкрийте диск, на якому встановлена система, далі відкрийте папку Documents and Settings. Подальший шлях: Admin/Головне меню/Програми/Автозавантаження.
5
Натисніть на «Робочому столі» по створеному ярлику папки правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню команду «Вирізати». Перейдіть у відкриту вами папку «Автозавантаження» і клацніть правою кнопкою миші в будь-якому її вільному місці. З випадного меню виберіть пункт «Вставити». Інший варіант: встановіть курсор на ярлик потрібної папки і перетягніть цей ярлик в папку «Автозавантаження», утримуючи ліву кнопку миші.