Як отримати чорний колір для волосся.

Басма - один з найпопулярніших натуральних барвників. Якщо правильно нанести басму на волосся, то ви отримаєте гарний, природний темний відтінок волосся. Крім цього, також як і всі натуральні фарби, басма зміцнює і живить волосся. Однак вона досить повільно проникає у волосся, тому для рівномірного фарбування басму часто змішують з хною. Особливо це важливо в тому випадку, якщо у вас є сиве волосся. Якщо не дотримуватися цього правила, то волосся може придбати зеленуватий відтінок.
Вам знадобиться
  • Для фарбування волосся в чорний колір вам знадобиться басма, хна, пензлик для нанесення фарби і гребінець. Добре мати при собі одноразову шапочку. Слід виробляти фарбування в старому одязі, який не шкода викинути. Пам'ятайте, що басма часто залишає плями, які дуже важко відпираються.
Інструкція
1
Змішайте басму і хну в приблизною пропорції 1 до 10. Крім цього, можна додати в суміш трохи кухонної солі - це зробить колір більш насиченим. Тепер розведіть порошок водою. За консистенцією суміш повинна нагадувати густий йогурт.
2
Тепер нанесіть суміш на сухе волосся. Для рівномірного фарбування краще використовувати близько 100 грам суміші на 8 кожні 8 сантиметрів волосся. Обов'язково надіньте перчаткі.После нанесення басми розчешіть волосся гребінцем, а потім одягніть на них одноразову шапочку. Протримати фарбу на волоссі потрібно не менше години.
3
Вимийте голову великою кількістю води. Краще не використовувати шампунь, інакше ви можете змити фарбу з волосся.
Зверніть увагу
Басма може пофарбувати не тільки одяг, але і подушку або шкіру голови. Тому будьте гранично обережні не лише під час її нанесення, а й кілька днів після фарбування.
Корисна порада
Спочатку волосся може придбати зеленуватий відтінок, проте пам'ятайте, що фарба вбирається протягом 3 днів. Таким чином, побачити кінцевий результат ви можете тільки по закінченню цього терміну.
Для того, щоб отримати насичений чорний колір фарби для волосся, існує простий спосіб. Завдяки йому, ваші волосся не тільки стануть насичено-чорними, але і зміцняться, а також почнуть швидше рости.
Інструкція
1
Купіть басму і хну - натуральні фарби для волосся. Одну лише басму використовувати не рекомендується, оскільки її потрібно досить довго тримати на волоссі, щоб отримати рівномірне фарбування. Для отримання насиченого рівного відтінку її необхідно змішувати з хною. Такий спосіб фарбування підходить в тому числі і для сивого волосся.
2
Приготуйте гребінець, одноразову шапочку і кисть для подальшого нанесення суміші на волосся. Надіньте одяг, яку ви зазвичай використовуєте для ремонту або ті речі, з якими зможете легко розлучитися, якщо їх не вдасться відіпрати від плям басми.
3
В фарфоровому посуді перемішайте 1 частина басми і 10 частин хни. Використовуйте для цієї мети дерев'яну паличку, наприклад, зворотний кінець пензлика для акварелі або стару китайську паличку.
4
Додайте в суміш звичайну кухонну сіль, щоб надати кольору глибину і насичений відтінок.
5
Налийте в порошок трохи води і перемішайте. У вас повинна вийти маса, схожа на йогурт.
6
Щоб не забруднитися в важко відмиватися чорній фарбі, надіньте гумові рукавички і акуратно розподіліть отриману суміш по волоссю. Краще наносити фарбу на сухе волосся. Дотримуйтеся обережності, оскільки басма володіє сильним ефектом фарбування. В результаті може підфарбуватися шкіра голови або подушка, особливо це актуально в перші дні після процедури фарбування. Пасма рекомендується розчісувати рідкісним гребенем, а після - надіти на голову гумову шапочку. Чорну фарбу рекомендується тримати на волоссі, не менше 55 хвилин, тільки тоді ви отримаєте бажаний ефект.
7
Майте на увазі, що в перший час після фарбування чорна фарба може проявляти побічний ефект - зеленуватий відтінок на волоссі. Не варто панікувати. Справа в тому, що басма продовжує вбиратися в волосся протягом 3-х днів. Тому остаточний результат буде помітний тільки через цей час.