Як позбавити кошеня від бліх. дігтярне мило від бліх у кішок.

Блохи - це маленькі безкрилі комахи, що мешкають на шкірному покриві тварини і харчуються кров'ю. У кішок, що контактують з особинами, проживаючими на вулиці, вони зустрічаються досить часто. На одній тварині може мешкати до 200 паразитів. Але якщо дорослим котам вони доставляють лише фізичні страждання, то блохи у кошеняти можуть бути небезпечними для його життя, тому від них потрібно позбавлятися.
Вам знадобиться
  • - шампунь від бліх;
  • - дігтярне мило.
Інструкція
1
У продажу існують спеціальні шампуні з додаванням компонентів, що знищують бліх. Збираючись застосовувати їх для кошеняти, враховуйте, що засіб має бути адаптоване саме під юний вік, інакше більша доза токсинів здатна перемогти не тільки бліх, а й отруїти малюка.
2
Старий і перевірений спосіб, що допомагає вивести бліх у кошеняти, включає в себе купання з дьогтьовим милом. Дігтярне мило можна придбати в аптеках, і коштує воно в кілька разів дешевше, ніж модні шампуні. Для того щоб знищити бліх, необхідно ретельно намочити шерсть і підшерсток тварини, після чого намилити його, аж до самої шкіри. Особливу увагу необхідно приділити животу і спині, так як саме там блохи скупчуються в особливо великій кількості. Після цього, бажано утримувати тварину в ванні або тазу хоча б п'ять хвилин, і потім ретельно змити мило.
3
Виведення бліх - це тривалий процес, тому будьте готові до того, що після першого купання можуть з'явитися нові екземпляри паразитів, так як на шкірі залишаються яйця бліх. Для того щоб зменшити дану ймовірність, після купання укладіть тварина на темну тканину і ретельно вичешіть шерсть густим гребінцем. На чорній ганчірці вичесати яйця бліх будуть видні неозброєним поглядом.
4
Після купання, для того щоб запобігти появі нових паразитів, можна надіти на кошеня спеціальний нашийник від бліх. Він відлякує дорослих особин паразитів і діє до трьох місяців. Якщо тварина гуляє по вулиці, такий нашийник просто необхідний.
5
Не забудьте ретельно випрати підстилку, на якій кошеня спав, або ж замінити її на нову. На тканини залишаються личинки і яйця бліх.
Зверніть увагу
Небезпека паразитів для маленького кошеняти в тому, що вони можуть привести до розвитку недокрів'я. Чим більше у кошеняти бліх, тим менше у нього залишається сил на підтримку життєдіяльності.
Якщо ваша кішка стала підозріло часто свербіти і викусивать щось зі своєї шерсті, найімовірніше, у неї з'явилися блохи. Ці дрібні кровоссальні комахи створюють масу проблем теплокровних тварин. Вони не тільки турбують звірів своїми укусами, а й є переносниками серйозних захворювань, послаблюють імунітет і провокують розвиток алергічних дерматитів. Тому, якщо ви запідозрили, що у вашої кішки маються блохи, потрібно негайно починати активну боротьбу з ними.
Інструкція
1
Насамперед переконайтеся, що ви не помилилися у своїх припущеннях і занепокоєння кішки викликано саме наявністю бліх. Для цього посадите кицьку на великий аркуш білого паперу і ретельно вичешіть її шерсть густим гребінцем. Блохи, що потрапили під гребінь, будуть застрявати між його зубами або вивалюватися на папір. Крім того, їх присутність виявляє характерна чорно-бура бруд, яка катишкамі скочується з вовни. Цей бруд не що інше як відходи життєдіяльності комах, що складаються з неперетравленої котячої крові.
2
Переконавшись, що кішка страждає саме від укусів бліх, приступайте до лікування. Майте на увазі, що позбутися від цих набридливих комах дуже непросто і будуть потрібні тривалі наполегливі зусилля. Не намагайтеся лікувати кішку від бліх старовинними способами зразок миття її дустових милом. По-перше, ці методи малоефективні, а по-друге, ви можете завдати шкоди тварині. В наші дні розроблено досить багато ефективних і безпечних засобів від бліх, які можна придбати в будь-якому магазині для тварин.
3
Перший крок, який потрібно зробити, щоб позбавити кішку від бліх, - це викуповувати її з антиблошиний шампунем. Шампунь можна придбати в спеціалізованому магазині для тварин. Однак якщо ваша кішка ще маленька, обов'язково скажіть про це продавцеві, щоб вам порекомендували засіб саме для кошенят. Воно буде менш алергенним і агресивним.
4
Після миття, коли кішка повністю висохне і вилиже, нанесіть кілька крапель засобу від бліх на її загривок поверх вовни. Втирати препарат не потрібно. Засіб від бліх обов'язково підбирайте тільки за рекомендацією кваліфікованого продавця-консультанта або ветеринарного лікаря з урахуванням віку кішки, її ваги та стану здоров'я. Справа в тому, що сучасні засоби від бліх розрізняються за силою своєї дії і деякі з них можуть бути дуже агресивні для кошенят або ослаблених кішок.
5
Якщо ваша кішка виходить гуляти на вулицю або просто за межі вашої квартири, придбайте їй спеціальний протиблошині нашийник. Він не позбавить тварину від вже наявних бліх, але допоможе відлякати нових, готових причепитися до шерсті. Однак, незважаючи на велику кількість і різноманітність сучасних засобів від бліх, не прагніть застосовувати їх все відразу. Таке навантаження може виявитися занадто важкою для організму і нанести шкоду здоров'ю кішки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QqLSrXGPefk
Корисна порада
Килимові покриття і центральне опалення створюють ідеальні умови для розмноження бліх. Тому, якщо ваша домашня кицька заражена цими комахами, обробляти від бліх потрібно не тільки шерсть тварини, а й всю квартиру, особливу увагу приділяючи м'яких меблів і килимів.