Як знайти мережевий адаптер.

Для правильної роботи більшості пристроїв персонального комп'ютера необхідно наявність спеціальних файлів (драйверів). Для успішної установки драйверів можна використовувати масу різних методів.
Вам знадобиться
  • Програма Sam Dirvers.
Інструкція
1
Спочатку підключіть новий мережевий адаптер до комп'ютера. Для цього відключіть системний блок від мережі змінного струму і зніміть ліву кришку. Встановіть в слот PCI нову мережеву карту і включіть комп'ютер. Якщо ви використовуєте адаптер USB-LAN, то підключіть його до вже включеному ПК. Це прискорить процес автоматичного визначення пристрою.
2
Через деякий час після завантаження операційної системи відбудеться автоматичне визначення нового мережевого адаптера. Якщо в комплект даної ОС входять драйвери для даного обладнання, то вони будуть автоматично встановлені. Якщо цього не сталося, то встановіть потрібні файли самостійно. Проблема в тому, що ви не зможете вийти в інтернет доти, поки даний адаптер не працюватиме.
3
В таких ситуаціях рекомендують використовувати додаткові програми. Скористайтеся іншим комп'ютером і скачайте утиліту Sam Drivers. Якщо у вас немає можливості записати всю програму, то відкрийте папку Drivers і скопіюйте з неї всі архіви, що містять у назві рядок LAN, наприклад DP_LAN_wnt6-x86_1110.7z.
4
Тепер скопіюйте всі ці архіви в окрему папку на вашому комп'ютері. Відкрийте диспетчер пристроїв і знайдіть мережевий адаптер, назва якого виділено знаком оклику. Клікніть по ньому правою кнопкою миші і вкажіть параметр "Оновити драйвери». Тепер виберіть пункт «Встановити з вказаної папки». У меню, виберіть той каталог, в якому розташовані архіви з драйверами, і натисніть кнопку Ok.
5
Після завершення установки драйверів для мережевого адаптера підключіть до нього кабель. Дочекайтеся автоматичного визначення нової мережі. Пам'ятайте про те, що краще використовувати драйвери, надані фірмою-виробником цього пристрою. Відвідайте потрібний сайт і скачайте останні версії драйверів.