Як відправляти ММС з Samsung. Як на Самсунг відправити ммс.

Не шукайте в меню свого телефону Samsung окрему функцію для відправки ММS-повідомлень: SMS та ММS відправляються з однієї кнопки - «Повідомлення». Просто додайте в текст мультимедійний файл, і ваш телефон сам зрозуміє, що відправити потрібно саме ММS, а вам залишиться тільки сплатити послугу відповідно до вашого тарифного плану.
Інструкція
1
Переконайтеся, що на вашому номері підключена послуга відправки ММS-повідомлень, а в телефоні є відповідні налаштування. При необхідності зверніться за консультацією до фахівців абонентської служби свого мобільного оператора.
2
Натисніть на кнопку виклику головного меню на корпусі свого телефону Samsung. Виберіть в меню розділ «Повідомлення». Натисніть на кнопку «Створити» в лівому нижньому куті екрану телефону.
3
Вкажіть номер телефону людини, якій ви збираєтеся відправити ММS, або адресу його електронної пошти.
4
Наберіть текст повідомлення. Щоб змінити параметри клавіатури, натисніть і утримуйте кнопку зміни мови. У віконці натисніть на рядок «Тип клавіатури». Виберіть тип, який вам найбільш зручний і натисніть на кнопку «Поставити». При необхідності зміните список підтримуваних мов клавіатури в настройках телефону.
5
Натисніть на кнопку додавання медіафайлів, розташовану під полем для введення тексту (на ній намальована бобина кіноплівки) або по прямокутнику з трьома крапками, розташованому внизу екрану телефону - з'явиться меню додавання медіафайлів. Виберіть тип файлу - звук, зображення, відео - і сам прикріплюється файл. Файли інших типів, свою візитку, події календаря і т.д. ви можете прикріпити через кнопку контекстного меню «Вкласти елементи».
6
Змініть настройки відправки повідомлень, якщо ви хочете отримати повідомлення про отримання та перегляді MMS. Для цього знову натисніть на кнопку у вигляді прямокутника з трьома крапками і виберіть в меню пункт «Параметри відправки». На сторінці, встановіть потрібні вам параметри.
7
Натисніть на кнопку «Відправити» в лівому нижньому куті екрану телефону - ваше ММS-повідомлення буде відправлено адресату.
8
Зверніть увагу, що відправляти мультимедійні дані за допомогою MMS-повідомлень ви можете під час їх перегляду. Відкрийте файл, який ви хочете відправити, натисніть на прямокутник з трьома крапками, розташований внизу екрану, і виберіть в меню, що розділ «Відправити по». У віконці виберіть пункт «Повідомлення».
9
Вкажіть номер телефону одержувача або адресу електронної пошти, додайте текст, якщо він потрібний, скоректуйте параметри доставки (див. Вище) і натисніть на кнопку «Відправити».
Зверніть увагу
Не забувайте, що розмір MMS-повідомлень обмежений. Граничний обсяг залежить від оператора. Так, наприклад, абоненти мережі «Мегафон» можуть відправляти в MMS не більше 300 Кб інформації, в мережі «Білайн» максимальний обсяг становить 500 Кб. Якщо вам треба передати більш об'ємний файл, наприклад, музику в mp3 або відеоролик, скористайтеся функцією відправки файлів по e-mail.